| musicmyname a întrebat:

Care-i cel mai jenant lucru care i s-a intamplat altcuiva?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Să te faci de râs în faţa iubitei/iubitului.

23 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

S-a nascut.

| monstrulet a răspuns:

L-am calcat pe picior pe un coleg in timpul orei... si a sarit din banca zbierand... profa a ramas masca initial, apoi l-a intrebat ce are; el zice ca avea nevoie de un pix rolling on the floor; profa intreaba clasa: "cine are un pix?"; apoi colegu se duce sa-si ia pixul de la celalat coleg, in timp ce toata clasa radea laughing

| CMW a răspuns:

Un coleg de al meu s-o **** pe el in clasa a patra in baie.Atunci si-o dat jos chilotii si i-o aruncat pe jos. Dupa ceva timp un alt coleg fugea pe acolo si a alunecat pe chilotii plinii de **** si a cazut in pisatu de pe jos

| BeastMaster a răspuns:

Am intrat odata in clasa inainte de ora de sport cand baietii se schimbau si erau toti imbracati dar se speriase-ra si eu pana sa imi iau ghiozdanu i-au dat pantalonii jos unui coleg si apoi ala a cazut in nas cand sa o ia la fuga dupa cel care ii daduse jos pantalonii. Iar dupa cateva zile profa de chimie venise la clasa cu pantalonii rupti intre picioare si statea pe un scaun in fata noastrea cracita iar dupa o ora profa de biologie a alunecat pe lapte si a cazut cu picioarele in sus.
Na la mine in scoala se petrece ceva jenant in fiecare zi: coleg cu sprancenele rase, o colega se bese in timpul orei, directoarea da cu capul de pereti...cred ca scoala e blestemata. Ar trebui sa scriu un roman cu toate intamplarile jenante care au avut loc.

| ησηαмє a răspuns (pentru BeastMaster):

LOL!

| BeastMaster a răspuns (pentru ησηαмє):

Da..Ma apuca tristetea cand ma gandesc ca de la anul nu o sa mai fiu in scoala aia...De unde mai imi iau eu portia de ras zilnica?sad

| ησηαмє a răspuns (pentru BeastMaster):

Pastila de ras laughing ....hai gata nu suntem la convorbirihee hee)

| BeastMaster a răspuns:

Si ca sa spun ceva jentant care mi s-a intamplat si mie...primul lucru care imi vine in minte este o ora de religie in care eu beam lapte si exact cand a intrat profesoara in clasa colega de banca mi-a spus ceva( nu mai stiu ce) si am scuipat laptele pe jos.

| ASimpleUser a răspuns:

Pai eram in clasa si profa de mate tocmai a deschis usa sa intre in clasa si un coleg de-al meu care intarzi mai mereu s-a pus in spatele ei si se prefacea ca o f*** si fix in momentu ala trecea directoarea pe acolo si l-a vazut laughing)))

| ησηαмє a răspuns (pentru ASimpleUser):

Epic straight face ....si nu l-a exmatriculat
?

| ASimpleUser a răspuns (pentru ησηαмє):

Nu dar i-a zis ca daca nu invata bine o sai spuna profei de mate si crede-ma nai vrea sa vezi cum ar reactiona profa

| ησηαмє a răspuns (pentru ASimpleUser):

LOL vreau si eu directoare de aia :O

| ASimpleUser a răspuns (pentru ησηαмє):

PS: profa de mate e cea mai severa si rea profa

| W3R4 a răspuns:

Hmmm...sa vedem!
Pai eram odata la scoala,si trebuia sa facem oara de sport.
Pentru ca era pauza,doi dintre baieti au ramas in clasa.(noi invatam la parter,iar sala de sport era in fata noastra)
Si cum spuneam,cei doi au ramas in clasa,iar restul,stateam pe treptele de la intrarea in sala.
Acum vine partea jenenta:
Unul dintre colegii din clasa,s-a suit pe geam,stamd in picioare.
Noi pentru ca eram in fata geamului,evident ca l-am vazut.
Si nu mai stiu ce a zis,dar,cum vorbea el cu noi,celalalt baiat ramas cu el in clasa,s-a furisat prin spatele lui,si i-a dat jos pantalonii,cu tot cu chiloti! (el fiind in picioare,s-a vazut tot laughing )
Din pacate, am vazut si eu, insa cu totii au ras!
Chiar in acel moment a venit si profu' de sport, si l-a intrebat pe Ghorghe (ca asa o cheama pe victima)
"Gheorghe, inca nu-i 12 noaptea!" laughing

| oliviaaa a răspuns (pentru W3R4):

Da asta chiar e jenant ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata a venit in oras cu niste haine super, si pantalonii erau rupti in fund si intre cracirolling on the floor

| iKeel a răspuns:

I s-au rupt chiloţii...

| iKeel a răspuns:

O.o. Eşti un mare tembel, jegule. Dacă înjuri aşa sigur eşti un ţigan. Ţiganule.

| iKeel a răspuns:

Eşti un mare idiot, ratatule. :\

| ayosmdk a răspuns:

L-au bagat pe un coleg in tomberon laughing))
Saracu ' era prea mic sa iasa singur

| Vibrations a răspuns:

Un prieten de-al meu s-a **** pe el in fata intregii clase

| dydya118 a răspuns:

Cel mai jenant... Am mers la un botez si aveam tocuri de 15 cm, si desteapta de mine am picat. Am avut rana la genunchi timp de 3 saptamani, dar cel mai rau ca acolo era si tipu de care imi placea si a inceput sa rada de mine. A fost cel mai jenant lucru!