| LM10FCB a întrebat:

Care imi spune in cel mai elegant mod ca prietena mea e proasta primeste funa! Sa va vad

Răspuns Câştigător
| Bia001 a răspuns:

Primeste funa? poate,, una".

prietena ta are un cap frumos, pacat ca este doar ca sa nu o ploua in gat.

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"Te-ai dat azi cu parfumul ăla care miroase a prostie elegantă?batting eyelashes "

| Frunziix3 a răspuns:

Prietena ta are capul plin cu...nonneuroni?! straight face smug

| Furculingură a răspuns:

Dacă (,) cobor la mintea prietenei tale dau de petrol.

| AlexAleex a răspuns:

Prietena ta e blonda

| Aiwendil a răspuns:

Imi scade IQ-ul. laughing

| zurick a răspuns:

Prietena ta gandeste blond

| Ashadow a răspuns:

Ok.Ba! Te vezi cu o blonda!

| Speed99 a răspuns (pentru Ashadow):

laughing

| YuiYui a răspuns (pentru Ashadow):

Sunteti atat de duri cu blondele...
*imi sterg lacrimile*

| Ashadow a răspuns (pentru YuiYui):

Dar poate tipul chiar are o gagica blonda si mie nu mi-a venit sa cred si...
Mda, sunt nesimtit.

| YuiYui a răspuns (pentru Ashadow):

Totusi ce e asa rau la a fi blonda? laughing

| Ashadow a răspuns (pentru YuiYui):

Nimic cred, doar ca va strica reputatia niste pitipoance pe la tv.

| YuiYui a răspuns (pentru Ashadow):

Da, o reputatie la care au muncit, nu e chiar asa usor sa fi proasta.

| Speed99 a răspuns:

Iubita-ta e proasta. Simplu.

| Grimmjow69 a răspuns:

E proasta rau!laughing

| Seducatorul a răspuns:

Vezi ca prietena ta e o mare proasta, doar o cheama Tonciu!

| noname2021 a răspuns:

In cel mai elegant mod, prietena ta este tembelawinking

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Fa, nu vreau sa te ranesc si o sa iti spun ceva in cel mai finut mod : Esti o proasta, ceau baby.

| ConducereaLumi a răspuns:

''fa'', semeni mult cu ''sanziana''(buruiana) laughing

| Marzipany a răspuns:

Prietena ta este atat de dragastoasa, de minunata, dar am ajuns la o concluzie subita: are o boala ce afecteaza peste 75% dintre romani, deficit de inteligenta, in etapa finala.

| xxASmileFromHeLLxxx a răspuns:

Stimata domnisoara, ma scuzati daca va deranjez, si poate o sa credeti despre mine ca sunt un foarte mare nesimtit, dar chiar trebuie sa recunosc ca sunteti o foarte mare proastaaaaaaaaaa...

| xxASmileFromHeLLxxx a răspuns:

Stimat domn, ma scuzati daca va deranjez, si poate o sa credeti despre mine ca sunt o nesimtita, dar chiar trebuie sa recunosc ca prietena dumneavoastra este o foarte mare proastaaaaaaaaaa...

Întrebări recente