| LordBolton a întrebat:

Care isi da seama ce e ciudat in poza asta are funda si un castron cu jeleuri gumate.
: http://i.imgur.com/GFONsRi.png

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Prea multe degete

Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E frumoasă.

| Neverwas a răspuns:

Nu e om!
Oamenii nu au atatea degete!
O sa murim cu totii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o matura pe perete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fată urăta!?
Habar n-am dar vreau jeleurile aleaaaaaaaaa. poșta îți stă la dispoziție mereu! chiar și pentru jeleuri gumate. O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e poza de la Antonia...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei are 6 degetehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarcasmu-i greu de înţeles, Mariane. Singurul lucru care mă sperie din această poză e degetul ăleia din gură.

| Lαrisα a răspuns:

Cred ca puteam sa ma uit 20 de minute la poza aia si tot nu-mi dadeam seama. laughing

| LordBolton explică (pentru Lαrisα):

laughing macar tu nu ai fost inspaimantata de antonia cu fricile ei laughing cu demonul din tablou sau de pe scaun. rolling on the floor

| Macryna a răspuns:

Bau bau

Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzaanna a răspuns:

Nimic

Întrebări recente