| RheaLustzig a întrebat:

Care mi-a furat posteru cu Justin Gayber crying?

Răspuns Câştigător
| DontHaveANamee a răspuns:

Nu puteam permite sa ai un poster al Satanei...waiting

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Eu.Am avut o mica ( pe dracu' mica) urgenta si a trebuit sa-l folosesc ca hartie igienica.

| Bogdanux a răspuns:

@JeSontVasile

Pai da smug, spune tu ca nu e de calitate superioara laughing, foarte fin posterul...

| Työlki a răspuns:

My name is Bond...VagaBond

| Insomnii a răspuns:

Nu m-as atinge de asa ceva nici moarta...
*posterul arde in flacarile iadului*

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Eu.Daca nu erau eu pana acum erai moarta, pentru ca te infectai de sindromul Gayberculoza acuta daunatoare pupulatiei...

| RheaLustzig explică:

@bogdan26 laughing mda si eu am facut asta cu ultimele 5 aduse de varmea aia de 10 ani

| RheaLustzig explică:

@bogdan26
Mie mi se pare cam astru laughing ma cam zgarie pe partea genitala rolling on the floor

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

L-am dat la fier vechi

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Iti jur it wasn't me! Daca vrei, chemam FBI-u' facem investigatii...anchetam cazul...doar daca nu cumva l-am aruncat eu din greseala la gunoi crezand ca-i poza lu' frate-miu de la banchet cand o terminat a IV a

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Hmmmm,scuze dar imi trebuia ceva in loc de tinta de darţ.Si am gasit posterul tau smug.