| Ema_4103 a întrebat:

Care reclame v-au facut sa radeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Rad de cate tampite sunt! ...de ex :
aia la raifansen bank!
eu pot sa trimit bani in strainatate sau si in tara?
DA...da ce?
cat de idiot tr sa fii ma?

| Bya132 a răspuns:

Aia de la Oreo
Sau aia de la activia cand inlocuieste stomacul lui X cu al unei dansatoarerolling on the floor

| NoChanceForUs a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q285dYl2mZI Nu am ras, dar e printre preferatele mele.

| NoChanceForUs a răspuns:

Si sa nu uitam de "Tu cate ore iti petreci zilnic la toaleta?" laughing E atat de sadica reclama aia incat rad cu lacrimi cand ii vad p-aia suparatii. Gogu-3 ore. Leana-2 ore jumate.Gigi-1 ora si-un sfert.laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Aia la Dacia Duster necenzurata laughing.

| Mitsa a răspuns:

Aia cu biscuitii, cu Viorellaughing.
Aia cu Batmanlaughing.
Aia cu " Zboara, puiule, zboara! "laughing.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Banane, capsuni, banane. portocale, banane.dc? pai m-am hotarat, vreau de banane...ascult-o pe maicata si fa cum iti spune...du-te draga si i-al tu

| sabilopod a răspuns:

Aia cu bunicule tu ai pitipoance in gradina

| BastetReloaded a răspuns:

Aia la retouchan

| Broadband a răspuns:

Mie imi place aia cu biscuiti cand zice ala viorel incantatlaughing
e penala rau, pe taicameo il cheama viorel si fac misto de el pe reclama aia. laughing

| ๓ยเ a răspuns:

Aia cu toaleta

| DeeaLove08 a răspuns:

Aia de la activia cu emilia popescu. cand se punea peste corpul ei o burta supla care danseazalaughing am ras pana nu am mai putut cand am vazut-o prima oara. sau era ceva cu un caine si zicea: ia de la mama. si manca cainele. ia de la basescu. si nu manca cainele. ia de la mama si iar manca cainele laughing.

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Este una cu : "Nenea tata lui Ionut, il lasati la colindat ca nu sta mult...Va rugaaaaaaam!"
Sau "Tu cate ore iti petreci zilnic la toaleta?" - deci e chiar asa cand ii arata pe aia si spune cate ore stau ei pe la toaleta laughing
Sau "Mami, vreau sa fac treaba mare in baia lui Paul!" - asta e tare rau, de cate ori o vad imi vine sa rad cu lacrimi
Succes!

| Geeeo21 a răspuns:

Aia cu CRBL.cand ii zice maica-sa sa-i dea un ziar.si el ii da telefonul. apoi ii zice maica-sa : Edi sa cureti tu cartofi pe ziarul asta laughing

| MaeRi a răspuns:

laughing Aia cand sunt toti japonezi in lift, si ii suna la unul dintre ei telefonul, iar soneria telefonului e tip ''basina'' laughing

| Levana a răspuns:

Era o reclamă mai demult cu ''Vreau să fac treaba mare în baia lui Paul''... râdeam cu spasme la reclama aia.