| LM10FCB a întrebat:

Care se descrie cel mai amuzant primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ConducereaLumi a răspuns:

Pai '' am 6 metri 80, 400 tone, nas Lung ca a lu' Pinochio', Gura lu' jeff (jeff the killer), culoarea de piele ca a lu' slander, ochi Rosi in spre verzui in spre albastrui in spre negri, urechile le am acoperite mereu cu dopurii de urechi mereu ma imbrac asa :

http://www.google.ro/......tp?/search

ca sa sperii lumea, pasiunea cea mai mare sa sar de pe bloc de 666 de ori si cam atat despre mine'' tu? :D

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sunt amuzantă de dau gropile-n mine ca să mă admire, nu eu în ele.

| Furculingură a răspuns:

Ăăăă... sunt o furculingură.

...ăăă, am dinţi.

http://i.imgur.com/67rXoCm.jpg

| єχcєєℓ a răspuns:

Sunt așa sexy și pervers încât aș face-o cu toate fetele de aici :X
Prima pe listă e FoxyMetal abia aștept s-o...

| Ashadow a răspuns:

Cineva mi-a spus odata ca as fi amuzant (o fi fost beat, nu stiu) asa ca...sunt eu.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Sunt sexy.
Nu vreau funda ta.

| JustOneDay a răspuns:

Je m'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu'
Mon amie sarise gardu'
Il tombeau dans la urzici
Sur son cur numai basici.