| babyangel a întrebat:

Care stiti bancuri cu blonde nu ezitati sa le spunetiwinking sunt blondalaughing imi plac bancurile:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Secretara blonda catre patronul sau :
- Domnule director, salariul meu nu este raportat la capacitatile mele.
- Stiu, dar chiar nu te putem lasa sa mori de foame.

Care e diferenta dintre un frigider si o blonda?
Frigiderul nu zice "Aaaaahhh" cand bagi ceva in el.

| nellyneliana a răspuns:

- De ce blondele pot consuma carne de vaca bolnave de boala vacii nebune?
- Pentru ca este o boala care ataca numai creierul!laughing

| utzuman2006 a răspuns:

Trei blonde blocate în lift strigau pe rînd "ajutor, ajutor". La un moment dat, una dintre ele:
- Ce-ar fi să strigăm simultan?
Şi încep ele: "simultan, simultan".

| utzuman2006 a răspuns:

De ce nu poate o blondă să scrie numărul 11? Pentru că nu ştie pe care 1 să-l pună în faţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tine o blonda mana la cap?

Sa nu-i fuga ideile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blonda si o bruneta sunt pe autostrada, intr-un Tir. Ajung la un pod care are o inaltime de trei metri.Bruneta zice cu glas pierit:
-Tirul nostru are o inaltime de patru metri!
-Mareste viteza! ii spuse blonda.
Nu este nici un politist prin apropiere.