| NothingToEat a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri favoriti?

Răspuns Câştigător
| AndreeaLove10 a răspuns:

Eu pe Andra, Alexandra Stan, Inna si Rihana.

26 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Salam, Guță, Minune, Copilu de Argint, Romeo Fantastik și Steven Wilson.

| NothingToEat explică (pentru Kazimir):

Cu asta chiar ai fost tare, kazi

| Musique a răspuns:

Elodia. [de ai stiii ce bine canta]

| MyObsession a răspuns:

Cântăreţi? Bitch please,artişti:
Freddie Mercury[Queen],Kurt Cobain[Nirvana],Chuck Schuldiner[Death],Robert Plant[Led Zeppelin],Ozzy Osbourne[Black Sabbath], Alice Cooper, Axl Rose[Guns n' Roses]

| MyObsession a răspuns (pentru MyObsession):

Şi Dave Mustaine[MEGADETH] cum să uit de elstraight face?

| Pufi1999 a răspuns (pentru MyObsession):

Inafara de Nirvana si Death ne potrivim bine. Pe ceilalti nu-i stiu.

| CastraveteMurat a răspuns:

Cel mai bine merge Salam cu Iron Maiden (da, știu ca nu e un cantăreț ci o trupă da' mă doare in paișpe, patru zeci și cinci, o sutăă si in celelalte numere).

Si totuși, de ce la T/A! sad

| Holocaust a răspuns:

Angus Young(chitarist); Brian Johnson(solist):AC/DC
Sid Vicious(Sex Pistols); Axl Rose(G'n R); Till Lindemann(Rammstein), şi încă ceva, pun pariu pe ce vrei că n-ai auzit de ei...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Incredibilul, fantasticul, nemaivazutul...

Alice Cooper, normal.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

*casca ochii cat cepele* Unde naiba ai fost toata viata mea?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Hai, spune-mi că și tu ești obsedată de el.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Nu se vede? Chiar mai trebuie sa spun...

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Stiu ca ar trebui sa-ti spun ca nu e o intrebare potrivita pentru T/A,dar e revelionul si nu pot fi nervoasa.
Da, am un idol.

I love you, GaGa.
Da imi place Lady GaGa and I`m a little monster! Arrr!
Tie?

| exCREMENT a răspuns:

Măta.

| Just4Joker a răspuns:

Cântareţi : Ozzy Osbourne, Dave Wiliams,Axl Rose, Robert Plant
Trupe : Drowning Pool, Black Sabbath, Rage against the machine, Guns n' roses, Danzig, Queen etc.

| Roxxette a răspuns:

Chuck Norris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un interval relativ scurt de timp Ciac(de fapt cam jumatate din T/A dar el a raspandit trendul) o sa vina sa-ti dea JET... just sayin'.
Eu nu vreau sa ma enervez de revelion asa ca te scutesc de insulte.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru anonim_4396):

Right.

Jet,and a happy new year.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Eminem,dr.dre,2pac...etc,etc:d

| breezy a răspuns:

Eminem.