| ριтʏcнα a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intrebari?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Am vazut multe intrebari amuzante pe site, dar nu am reusit sa le memorez. Cert este ca, in materie de actualitate, am dat peste o intrebare irelevanta. Trist este ca, la cele irelevante nu ma pot amuza nici daca ma "screm".

| pwp a răspuns:

Cele ale lui cretaker, littletwety, elasexigagica

| Rioko a răspuns:

Http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/care-este-cea-mai-amuzanta-intrebare/
uite am pus si eu intrebarea asta;)) si mi s-au parut amuzante raspunsurile :>

NOname
| NOname a răspuns:

Dintre intrebarile recente cea mai amuzanta mi se pare aceasta: http://www.tpu.ro/......t-eu-m-am/ - by Roby67. :))

| AcrisVonChristiann a răspuns:

Era una la dragoste gen...am facut-o odata cu prietena mea, cum sa ii spun ca mai vreau odata

| AlecsLexx a răspuns:

Iti dau un exemplu: ''Care sunt cele mai amuzante intrebari?'' rolling on the floor) tare fazaaa