| Seвi a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante, stupide, tampite, total nepotrivite, fara sens, etc. pe acest site? :p

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Pentru mine cel mai stupid si aiurea este ca au inceput astia cu matrimonialele pe aici si chestii de genu"(cine ghiceste in ce zi, luna, an sunt nascut primeste fundita si incep toti cate 50 de raspunsuri TPU o sa ajunga de tot caca cat de curand sau pitzipoance de 12 ani(daca fac peeting pot ramane insarcinata?)crying(

3 răspunsuri:
| Seвi explică:

Vroiam sa zic Care sunt cele mai amuzante, stupide, tampite, total nepotrivite, fara sens, etc. INTREBARI pe acest site? :p

| E7103385 a răspuns:

@BlackAndWhite De acord. si @jolie Sustin ideea. Cam aiurea sectiunea "Dragoste si Sex"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai amuzante, stupide, tâmpite, total nepotrivite, fără sens ce? Întrebări?

Ălea despre Selena, Demi, Miley, Justin în care se cere id.

Întrebări recente