| cioco1tweety a întrebat:

Care sunt cele mai banale, tipice, clasice si enervante replici cu care cineva a incercat sa va "agate"?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

" Hei pissi ai un id?"looooooooool Raspundul meu: am mai multe pe care vrei sa'til dau? pe ala ca numa intereseaza sau pe celalalt ca esti un boulaughing a facut o fata...

14 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Au fost mai ulta dar cea mai stupida: papusa, am o intrebare, pot sa ti-o pun? IDIOTUL

| Silvia a răspuns:

Intrebare :"Nu imi dai nr tau de telefon?batting eyelashes"
raspuns:"nu fraiere nu te`ai uitat in oglinda?thinking"

Cat de fraier poti sa fi sa vorbesti astfel cu o fata? oare nu isi dau seama din prima ca vor fi refuzati?thinking

| ioanaa a răspuns:

"Ce faci papusa?", "Nu ai un ceas?", "Singurica, singurica?" sunt cele mai des auzite. Si banale si expiratee laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Pe strada:
"Ai un foc? Mi se pare ca te cunosc de undeva... esti model sau cantaret? Imi pari foarte cunoscut!"
15 secunde mai tarziu cand plecam "Doar inca un lucru... Cat de dotat esti?"
laughing) Poveste adevarata tongue
Shin big grin

Shin
| Shin a răspuns:

Pe strada:
"Ai un foc ? Mi se pare ca te cunosc de undeva... esti model sau cantaret ? Imi pari foarte cunoscut !"
15 secunde mai tarziu cand plecam "Doar inca un lucru... Cat de dotat esti?"
laughing) Poveste adevarata tongue
Shin big grin

| JackieSue a răspuns:

Pai mi s-a intamplat sa ma intrebe unu` ceva naspalaughing.:-s
Mergeam in drum spre tennis si ma opresc pe o banca sa-mi scot telefonul sa vad cat e ceasul` si se aseaza un dobitoc langa mine. si ma intreaba:

-Hey papusa... vrei sa vii cu mine sa te uiti la un film porno?
Eu am zis:
-La ora asta nu se difuzeaza d`astea.
El a zis:
-Las ca fac eu show pentru tine.

Am luat-o la goana dupa
rolling on the floor

| Jonsdottir a răspuns:

"hey girl... wanna be my girlfriend?" rolling on the floor) saracu, nici nu stia cum ma cheama laughing

| Brigitta a răspuns:

Chestii de genul ``ce faci pisi`` sau ``esti cuuul pisi`` ma exaspereazasad

| dyav0litza a răspuns:

"Vai papusa ce frumoasa esti...nu-mi dai un pic de dulceata din buzele alea a tale? " laughing

| Frogie a răspuns:

1. Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai trec de cateva ori pe langa tine?

2. Ce picioare frumoase. La ce ora se deschid?

3. As putea sa te imbat si sa profit de tine, dar stiu ca nu e corect. Asadar, ce-ar fi sa-mi iei ceva de baut, sa ma imbeti si sa profiti tu de mine?

4. Buna. Lucrez la pagini aurii. Cum se face ca am toate numerele dar al tau lipseste?

5. Imi poti da o poza cu tine ca sa-i arat Mosului exact ce imi doresc de Craciun?

6. Cred ca pot sa mor fericit acum, dupa ce am vazut o bucata din rai.

7. Prietenul meu de acolo vrea sa stie daca crezi cu sunt dragut.

8. Scuza-ma, accepti noi membri in fan club-ul tau?

9. Esti atat de frumoasa incat mi-am uitat replica.

10. Sun-o pe mama ta si spune-i ca nu vii acasa in seara asta.
rolling on the floor))))

| pisika a răspuns:

'She faci papushe?'
'Ai un numar de telefon?' eu: 'nu!' ( cu telefonul in mana tongue )
'Imi dai numarul tau?' eu: 'da, 39, si 40 la adidasi '
sau clasicele: 'sa mai trec inca o data prin fata ta ca sa crezi in dragoste la prima vedere?' la care raspunsul este: 'nu, o sa imi iau ochelari.'
laughing mda.

| jane_5414 a răspuns:

Buna papusa? Nu vrei sa stai cu mine sa-mi ti de urat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Domnule esti dat naibii.Raspunsul meu;-Pai ia sa plec acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin... Ce raspuns i'ai dat?batting eyelashes
In special la ultima intrebarerolling on the floor)

Întrebări recente