| alexandru_5699 a întrebat:

Care sunt cele mai tari bancuri pe care le stiti?

Răspuns Câştigător
| MaryLoveAnime a răspuns:

Un roman, un american si un chinez stateau in fata unei pesteri.Deodata romanu' zice:
-Sa intram si sa vedem ce este pe acolo.
-Sa intram si sa vedem ce este pe acolo.se auzi din pestera.
Apoi americanu' zice :
-Let see what is right there!
-Let see what is right there! se auzi iar ecoul din pestera.
Apoi si chinezul:
-Chouji co na dare!
-Ce? se auzi din pestera.
si o pisica amuzanta :http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8 si inca ceva la care nu stiu ce sa spun:
http://www.youtube.com/watch?v=_RJ5KJyUVwc&feature=related

3 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Caramida!
rade'ti ma...

| Comy a răspuns:

Cele de pe google

| Șâret a răspuns:

Hai să-ți zic o chestie tare interesantă:s-a inventat acum, de curând, un site care se numește gugălwinking
Dai căutare "bancuri" și împuști 2 iepuri: nici nu ne mai plictisești pe noi cu sute de întrebări puse de-a lungul timpului, și găsești și ce vreiwinking
Nu-i ingenioasă chestia? happy