| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt imaginile voastre preferate?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai multe depinde de ce revista cumpar daca erai baiat si adult isi trimiteam si tie

| LoveSleep a răspuns:

Nu mai pot să ascund asta.

http://i.imgur.com/aMEBEN7.jpg

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si eu care credeam ca imaginea ta preferata e vreuna cu sarmale sad.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam să vă induc în eroare.
Dar văd că ești tare pe poziții.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Sigur,sigur.Asa spun toti oh go on.

Nu sunt tare pe pozitii, am memoria foarte buna smug smug.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

De-aș ști ce-am făcut ieri...

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Presupun ca ai dormit thinking

| RainmakerX a răspuns:

Pai...
1. Imaginea unui batran de 98 de ani care merge pe strada principala din orasul meu in zilele cu soare imbracat la costum si care are peste tot insigne din razboi...mi se pare ca se tine mult prea bine, intelegi tu.
Batranii au o anumita experienta ce se poate citi din priviri
http://farm5.static.flickr.com/4132/5198470559_bdf2b10bd5.jpg

2.Eu merg des pe munte cu tata si unchiul deci este normal sa spun ca imi place imaginea oraselor privite de sus, din munti si chiar din telecabine.
Cea mai frumoasa imagine de genul am avut-o in varful Scara din J.Sibiu...din varf puteai sa vezi tot judetul, era o priveliste prea faina, eram in nori, intelegi tu.

3.Cuplurile mai timide...imi place mult aceasta imagine, e greu de explicat.

4.Imagini cu pisicute =))

5.Parintii mei cand isi fac cadouri...

6.Imagini din anime-uri.

| KamaSutra a răspuns:

Cele cat mai triste si pline de dragoste

| SergiuBoss11 a răspuns:

Imaginea unei mame care-si tine in brate copilul, imaginea unei luni pline inconjurata de stele in celest, imaginea penisului meu dubios de mare(scuze nu m-am putut abtine)laughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

0_o

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Tocmai mi-ai vazut latura negativa, regret.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu trebuie, ii amuzantabig grin

| Croampa a răspuns:

Imaginile mele preferate sunt cele rare( le gasesti greu sau aproape deloc) si de obicei nu le vede aproape nimeni( am catre 250)

| Suck a răspuns:

Imaginile cu mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele cu Grell

| vaporwave a răspuns:

cam orice de aici http://againxt.tumblr.com/