| hope2destiny a întrebat:

Care sunt replicile voastre favorite din robotzi? [in caz ca va uitatilaughing ]. nu neaparat din episodul nou. dau funditzzbig grin

Răspuns Câştigător
| kiteen a răspuns:

1. Cioca Boca, Cioca Boca, v-am dat la toti M*** moca
2. Te rog dulce ca o savarina...
3. Trompi strange-te de oua, da sa ploua, da sa ploua. Da-ne jetul tau de roua, da sa ploua, da sa ploua!
4. Shht, gurita.
5. putin, putin.
6. Bea cu mine!
7. Ca e soare ca-i furtuna, ca ma fulgera la pruna eu duc lupta ne-nfricat m-o facut mama pirat!
8. Poate-i tuica, poate-i vin. poate-i pipi de rechin!
9. Dildo. sezi Dildo. Rau Dildo. las-o-n pace Dildo.
10. Apasa-l, apasa-l, apasa-l, apasa-l...
11. Eu primul',eu primul', eu primul', eeeuuu prrriiiimul.
12. Fraguta cu ciocolata si cu frisca amestecata, cu capsuna, manca manca... si vanilie, zmeurica.
13. Jos hainutzele sa vad bilutzele!
14. Fa-te muci, fa-te muci, fa-te fa-te fa-te muci, da din b*ci da din b*ci, fa-te fa-te fa-te muci.
15. Eu am pus mie in alcoolemie.
16. Scarbofleasco!
17. Su*e-o, su*e-o!
18. Ioi Foca, cata Huuuuda!
19. Boom Booci Booci Boom!
20. Arati ca dracu', da' te mai simti bolnav?

5 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

"urmărește pendulul...
da' ține-l drept, escaladami-ai!"
"bine că eu lucru aici ca un fular și tu stai degeaba, măcar, mai pișă și tu o idee, ceva!"
"adică eu sunt proastă? tu ești cea proastă, și grasă, grasă vacă grasă grasă vacă autistă!"
"șezi dildău, bad boy dildău"
"raza soareluuui"
"ce? ce-ai zis focă? da da, îs pe fază!"
"te cred, te cred, e extraterestru ce-i aici. bumți, bumți, bumți, bumți!"
"unde-s 3, 14zdele? aduceți 3, 14zdeleee! barman, hai cu m*-ta!"
"creiere, ia-mă pe mine... în gură!"
"neformatato!"
"ciorbistule"
"mediocrule"
"rrrrasistule"
Și muuulte altele. laughing

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mă piş pă fundă.(nu am specificat care fundă)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, "adytztu98 eşti cam prostalău.

| TedMosby a răspuns:

''Rasistule!''
''Nenorocitule!''
''Cand pun ochiu-n luneta, curat tot de pe planeta!''
ETC.

| adyztu98 a răspuns:

Salut mie im place replica asata
(ep 16)„Cornele fitar nifurspidu drcu vrei sa ne omori pe toti" sau „ sau atunci cant sunta rapiti de extraterestri „floare soarelui floare soarelui" sau (ep 19) „mini coiu ambulant" si episodu asta imi place http://creativemonkeyz.com/category/roboti/page/2/