| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Care vrea sa mai incerce?/:)eu is aia care sare! maiam nevoie de 2 care sa ma tina:D

http://www.youtube.com/watch?v=fDQH5GvybQk&feature=relat ed

4 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Auchh*ii aduna dintii de pe podea*

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Saraca limba romana! Condoloeante!

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică (pentru ButelieCuPetrol):

Nu'mi merge bine space-ul!sad
nu trebuie sa comentezi atat!sad

| ButelieCuPetrol a răspuns (pentru PrajituricaCuBomboneleColorate):

Intr-un prim rand, eu aspiram catre dezacordul dintre persoana intaia si forma contradictionala a verbului in cauza.In cel de-al doilea rand, intrebarea fiind adresata celor de la T/A, mi-am autoadmis sa-ti ironizez "arta in a gresi".

Întrebări recente