| sнᴀᴅσω a întrebat:

Cat de stupide pot sa fie intrebarile din oracol?! Pacat ca nu este un raspuns : "gunoier scrie pe mine".

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cine stie poate o sa fie si raspunsul asta.

| Ashadow a răspuns:

Cred ca sunt propuse de genul de fete din comicurile tale, altfel nu-mi explic apariţia specimenelor precum "Cât de fericit eşti" sau "Ce culoare îţi vine în minte când te gândeşti la Vodafone ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagineaza-ti ca sunt puse de o fata de 13 ani, eu cand aveam 13 ani mi se ridicase statuie de ce-mi bubuia minteawinking

| GiAnca a răspuns:

Nu e prima oara cand se intampla asta.
Ar trebuii sa ne acomodam.

| SootheMySoul a răspuns:

Eh,eu m-am obisnuit cu lipsa asta de imaginatie...