| Mady_3521 a întrebat:

Cat face 1+1?(cel mai amuzant raspuns primeste funda)

Răspuns Câştigător
| Frankenstein a răspuns:

Pai...greu. Dar, daca stau sa ma gandesc, 1+1=un copil.
Explicatie: 1om la genul masculin + 1om la genul feminin= un copil la genul neutru(hermafrodit)
Corect?tongue

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Duda,nu mai fugi de la ora de mate.

| Fragile a răspuns:

Staii,staiii,o ştiam pe asta... thinking
12!
Mom,I did it?

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

E afumata faza de mult...

| sabilopod a răspuns:

1 plagiator. am mai vazut intrebarea asta de n ori.

| yomisam a răspuns:

Gonoree laughing

| TatSergiu a răspuns:

1+1= un pachet de winston albastru si o paine

| Ataaaat a răspuns:

@Narcis Si de n'ar stii ea matematica, gramatica ta e la pamant.

| 2middlefingers a răspuns:

O femeie insarcinata

| AnnaDee a răspuns:

Una bucata plus alta una bucata egal cu 100 una bucate (haha) de "copilashi" cuminti, destepti ca Fernando de la Caran-Sebes!

| denyiuly a răspuns:

1+1=2
1langa1=11

| N0name_7278 a răspuns:

1 si cu 1 fac 2.
1langa 1 face 11; x

| Narcis196 a răspuns:

Asta ai pus-o sa faci misto ne noi?
auzi nu suntem prosti sa ne facem de ras pentru o amarata de funda, eu unu nu eu raspund la intrebari din placere nici macar nu-mi trebuie fundele alea si aca nu sti mate 1+1=2
Succes la raspunsuri!

P.S Nu vreau funda!tongue

| XteoX a răspuns:

MA ce naiba ma crezi einstein.sa iti zic.ia lasa-ma cu intrebarile astea de mate de gradu 1 de clasa a 12-a de unde vrei sa stiu eu sunt de abia la facultate. laughing))nici la bac nu neau pus asa intrebari grele laughing
P.s:2 laughing si nici nu sunt la facultate laughing

| XteoX a răspuns:

@narcis: Scuze de deranj, dar persoana care a pus intrebarea a specifict ca glumeste si doreste sa se amuze, in sensul ca a zis ca doreste ceva haios.Eu am raspuns in gluma, deoarece oricine stie cat e 1+1 laughingAm raspuns cumva haios si in gluma asa cum a dorit cel ce a pus intrebarea happy

| r0laNd a răspuns:

94tongue