| zacusca16 a întrebat:

Cat la suta il urasti p justin bieber?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu-l urasc.Nu mi-a facut nimic mie personal sau apropiatilor mei.Nici nu ma cunoaste, de ce sa simt ceva cat de putin pentru el?

85 răspunsuri:
| Mihaela_5801 a răspuns:

Sincer nu va inteleg...omul cinta destul de normal nu e orfan...a avut noroc, iar ceea ce simtiti voi nu e ura e invidie.cinta chiar bine o sa ajunga departe.

| MissUnivers a răspuns:

100 la 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca il uram noi, de ce, ne-a facut ceva? Tocmai de-aia e asa celebru, daca nu l-ar mai baga nimeni in seama (si pe el si pe toti cei ca el) adevaratele talente ar iesi la suprafata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

99%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% eu una...

Răspuns utilizator avertizat
| uoiza a răspuns:

| narutotruefan a răspuns:

100%...nu imi place de loc de el (adica cum arata) dar nici muzica pe care o canta...pur si simplu nu e genul meu

| vlad15eu a răspuns:

LOL,fratele meu Justin, mi-a facut un scurt aseara laughing!

| oanazuzi a răspuns:

100%

| MisaPyon a răspuns:

110%

| Bobonete a răspuns:

100% ...chiar mai mult

| DanielaMf a răspuns:

Eu sincera..sa fiu, nu ii port pica..sau ceva de acest gen, in schimb nu ascult muzica lui.happy

| Danny_8046 a răspuns:

Nul urasc! este un baita destul de bun si cintea foarte bine.

| HaRiBoOo a răspuns:

Mie la mie dal naibiiiiangry

| J0HnNyX a răspuns:

100%! Probabil ca daca s-ar urca pe un bloc 99% dintre fete s-ar duce acolo si ar spune Justin nu sari! Dar eu as lua un scaun, popcorn si as spune n-ai TUPEU!

| 03aprilie a răspuns:

100% la 100%

| madymaryflor a răspuns:

Inca nu s-a inventat un nr. atat de mare ca sa poata arata ura mea pentru Justin bieber,"modestul".

| Marius66544 a răspuns:

100 %

| AndyBAndy a răspuns:

100 la suta.

| meangirl a răspuns:

100%

| daria_2362 a răspuns:

Hei mie nu imiplace dar ce sa fac altele sunt nebune si il urmaresc eu nu i-am facut nimic el nu miafacut nimic deci de de sa il urasc

| maria_6157 a răspuns:

0 la 100

| CoolGirl_6976 a răspuns:

Pai... depinde cum e in realitate... stiu cum arata pe dinafara dar cine stie cum e pe dinauntruhappy

| liviuyou a răspuns:

100%100 e un jeg imputit