| Cherry16ツ a întrebat:

Cat puteti rezista la asta? :D
http://www.youtube.com/watch?v=D091idBiieY

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Eu pot sa rezist toate cele 10 ore

da cu sonorul inchis

42 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Nu pot sta 10 ore. Peste câteva minute plec la școală smug

P.S. am stat 2 minute și mă dor urechile

| Criiiiiiiis a răspuns:

Neam Neam numai melodia aia o cant :-&

| AndutzaAndu a răspuns:

Bleah, cred că vreo 3...

secunde. [ce majuscule?]

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pana fac pauza de budahee hee

| Radioactive a răspuns:

Mi se pare mie, sau pisica aia se excrementează(ca să fiu o lady) curcubee? Că are aşa ceva pe sub coadă...

| Radioactive a răspuns:

A, pai atunci mă bucur că te-am făcut să râzi cu lacrimi!

| CautNume a răspuns:

Nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan.

| Cσσкiє a răspuns:

Mieunăturile pisicii se împletesc armonios cu cadrul de basm, rezultând un video excelent. Pisica ne transmite ce simte, trăirile sale, mieunând timp de 10 ore şi 6 minute.
Curcubeul reprezintă ceva peste limitele realului, armonia de culori fiind direct proporţională cu fondul de un albastru intens.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Mamaaa deci iti zic dupa...

| Sოﺁℓε a răspuns:

2 minute si 24...

| CristiVssMămăligă a răspuns:

@Cherry16ツ auuuu! urechile mele!

| Cereala a răspuns:

@Ciiiuzy pe aia o ascult incontinuu

| Cereala a răspuns:

Vro 8 min si ceva

cat am stat pe buda

| ZoOzOLe a răspuns:

Cine a zis ca pot rezista?

| WhatMeanLove a răspuns:

Ba am vazut-o deja a traia oara si va m-ai zic odata am rezistat 2 minute si jumatate!

| Iiiiioana a răspuns:

rolling on the floor pai faza e ca am vazut doar imaginea si nu imi erau pornite boxele. si cand am deschis boxele si am auzit cantecul m-am speriat si am dat back laughing

| oanyyy a răspuns:

De ce ne chinui?

| Forevăr a răspuns:

00:00:00 happy

| MetalRocker a răspuns:

Atat: 10,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,
000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,
000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,006,000,000,000,000,
000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,

| Chiuaua a răspuns:

11 ore

| Șttefania a răspuns:

Ce dragutzzz! Mie imi place

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Ce prostie e de bebe si m-au durut urechile

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Mie imi face draci inca din primul minut.

| Progeniturã a răspuns:

Aici e non-stop
http://nyan.cat/

| deea_1338 a răspuns:

De ca ne chinui? as rezista 10 ore dar cu sonoru` inchisrolling on the floor am rezistat...06:03

| hope2destiny a răspuns:

Cat vrei tu... cu casti in urechi si boxa inchisa.

| Camyyy_5609 a răspuns:

Auu urechile melee:O

| YQANA a răspuns:

Nu rezist mai mult 00:00:01.