| Cherry16ツ a întrebat:

Cat puteti rezista la asta? :D
http://www.youtube.com/watch?v=D091idBiieY

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Eu pot sa rezist toate cele 10 ore

da cu sonorul inchis

42 răspunsuri:
| sasha1265 a răspuns:

7:13(minute). V-am luat pe totilaughing

| andrei_9573 a răspuns:

Am rezistat 2 minute si 11 secunde

| BugsBunny_8643 a răspuns:

8:57:15

| VladConstantin20 a răspuns:

Doamne,dă-mi putere crying [-O

| YQANA a răspuns:

Nu rezist mai mult 00:00:01.

| Progeniturã a răspuns:

Aici e non-stop
http://nyan.cat/

| ILINCA_5462 a răspuns:

Nici o secunda e inervant!

| CautNume a răspuns:

Nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan.

| hope2destiny a răspuns:

Cat vrei tu... cu casti in urechi si boxa inchisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele 10 ore. Vrei sa stii cum am facut? Dupa prima secunda am dat la final si asa am dat zece ore. big grin laughing