| anonim_4396 a întrebat:

Cat rezistati? eu am vazut tot;)
http://www.youtube.com/watch?v=D091idBiieY
funda cel mai haios raspuns

Răspuns Câştigător
| wyhay a răspuns:

Eu am rezistat tot dar am avut un truckhee hee si anume : pisicuța atomică zbura si eu îi împușcam pe aia de la Call Of Duty Modern Warfare 2 rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Si pisicuța mă susținea cântând rolling on the floor))))

15 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Este ora 10:46 dimineata. Daca as asculta tot, nedezlipit de scaunul din fata calculatorului, ar insemna sa termin de ascultat pe la 20:52, si as pierde citeva lucruri importante din viata mea: nu as vedea vremea de afara cu aerul ei proaspat de dupa o zi cu ploaie, nu mi-as satisface stomacelul cu niste bucate alese, nu as raspunde unor intrebari pertinente puse aici pe TPU, nu as primi pupicul ce il primesc in fiecare zi de la sotia mea cind vine de la servici - asta m-ar durea poate cel mai tare. Crezi ca ar merita sa ascult 10 ore asa ceva?happy

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pana mealaughinglol.Prea plictisitooortongue

| MiHaI a răspuns:

Derulare ca ajuta bag pl in el stai 10 ore

Răspuns utilizator avertizat
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Eu am rezistat totbig grin
(nu spuneti ca am derulat don't tell anyone

| AshuraElric a răspuns:

:))
http://www.youtube.com/watch?v=hSbYGGhGtEo feature=related
:))
Daca ai fi platit sa te uiti la clipul ala... poate ca ai da o zi din viata ta ca sa "freci menta" in fata pc-ului...dar asa, ce rost are?
P.S. Mai nou curcubeul iese dintr-o pisica-biscuite...este o posibilitate. Oricum te-as minti daca ti-as spune ca nu-mi place melodia...mai multe pisici care miauna si danseaza step in acelasi timp :))

| Malphas a răspuns:

Asta e un fel de mâţă extraterestră zburătoare cu corp de waffă roz căreia îi iese un curcubeu din fund? Şi zboară? o.o Deja concepţiile mele despre realitate se rezumă la nyan.

| Rapture a răspuns:

Chuck norris watches this in 1 second

anel115 32 minutes ago

| AcrossTheSky a răspuns:

Am rezistat :
09:59:59 big grin

| Zmeura a răspuns:

*inchide boxa si pleaca din casa*
gt acum pot rezista

| CMW a răspuns:

Sincer dupa 0000000000000000000000000000000000000001 secunde o inceput sa ma doara capu

| AndreYutzUU a răspuns:

Neam neam neam, am innebunit! numai melodia asta o cant! am asculta-to 1 ora, si ma doare si capul si urechilelaughing

| Bibuşca a răspuns:

Ce naiba cum? Cum pot sa ascult 10 ore chestia aia tu vrei sa lesin de cap sa ma duc la spitalul de nebuni cred ca nu mai vreau sa mai aud nici o melodie de pisici niciodatalaughing

| ellaella a răspuns:

Nu pooooot sa creeeeed! laughing))))))))
Sincer, am rezistat doar vreo 10 secunde laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am dat drumu la boxe si intre timp ma jucam perfect worldwinking