| DeeaUcideVisse a întrebat:

Câtă inteligență pe capul unoraa :))
http://www.tpu.ro/......c-un-oral/
http://www.tpu.ro/......citat-dar/

ce se va alege de țărișoara noastră cu astfel de specimene :|?

Răspuns Câştigător
| Gandăr a răspuns:

Iar unii spun că nu există sfârșitu' lumii-n 2012. D:

9 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

...Mda, viitorul centuristelor e asigurat![DIN NOU]

| ViezurE a răspuns:

Cred că ăla dădea cu "dotarea" în gură ca surdu în tobălaughing.

| RockaruL a răspuns:

Lollaughing Ambele sunt toante, dar prima e distrusa raulaughingAr fi fost cool sa ii ramana alia dintele infipt in *** la alarolling on the floor

| BlackVeil a răspuns:

Fata cu dintele oare cati ani are? Zic asta pentru ca pana la 10-11 ani iti cad toti dintii de lapte!

Aoleu! Nu-mi zi ca a supt la 9 ani...:O

| lipitoOarea a răspuns:

O tarisoara de doctori practicanti la sexologie...

| WhiteWolf7 a răspuns:

OMG, tipuleee, aia cu dintele e chiar extrem de proasta daca face sex oral la varsta aia, cine stie ce bube poa sa-i apara pe fata, loool, cata prostie, sau doar a vrut sa faca misto, intrebarea suna destul de suspicios..., ma rog, de aia suntem cei mai praf din Europa, si app, de cand exista categoria religie?

| totGumã a răspuns:

Inepe sa se.n puta treaba!

| EdiT a răspuns:

@ BlackVeil eu am aproape paișpe ani si nu mi-au cazut toti dintii de lapte...straight face

| Sakura14 a răspuns:

rolling on the floormor de ras soramealaughing))...prima ii bestialalaughing.ce naiba eu ramas la aia dintele in *** la alaaalaughingrolling on the floor)