| anonim_4396 a întrebat:

CATA LINISTE......IMI ADUCE AMINTE DE VREMURILE BUNE!

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Intradevar totul este bine cand stii ca este liniste si pace, iar ura si prostia nu isi arata fata. Sper ca si altii sint linistiti asa cum ne simtim noi in aceste clipe.

5 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Ehe trecutau vremurile alea
acu e liniste doar pentru ca majoritatea dorm
lucru pe care ar trebui sa l facem si noi yawn

| JackieSue a răspuns:

Suntem prea competitivi si de aia se isca zarva.smug

| Parintele a răspuns:

Oricum am aparut si eu.si s-ar putea sa tulbur zona pentru ca am cateva intrebari bune pentru voi... disearabig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seama ce cosmaruri o sa am...inghetata pe bat, inghetata la cutie, inghetata la cornet...de ciocolata sau de caramel?! ce somn o sa mai fie si asta! am sa imi trimit toate cosmarurile, legiuitoarei!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dar de liniștea dinaintea furtunii, nu se spune nimic?
Pa, pa.