| s0nya a întrebat:

Cate iubite a avut Micheal >Jackson?: (pura curiozitate)

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Stiu ca a avut 2 sotii: Priscila Presley si o infirmiera cu care a avut 2 copii, uramand mai apoi sa apele la o mama surogat, pentru un al treilea happy

9 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Parca 3 sau 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una (pur adevar) asta daca ne gandim la ce inseamna iubita...

| gherghe_9739 a răspuns:

Niciuna, a avut iubiti.

| Guitarlove a răspuns:

Cami are dreptate. Este exact raspunsul ei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai l-au iubit multe ca le vad si acum cu ochii in sus tipand la el. da nu stiu de ce in sus ca doar el se duce in pamant, deci in jos? si oricum nu mai aude acum.ma rog, simpla deductie.

| RamonaMn a răspuns:

A avut 2 sotii: Debie Rowe si Priscila Presley.Cu Debie a avut 2 copii. A apelat la o mama purtatoare pentru al treilea copil.Asta e tot ce stiu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a avut doua sotii pe lisa marie (fata lui elvis presley) si inca o sotie dar nu se stie daca ar fi avut iubite dupa ce a divortat de ele...

| mikbotik a răspuns:

2 parca sad

| claudya a răspuns:

Nu se stie... si nu am cum sa aflu... e cam tarziu...sorry