| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a întrebat:

Cati dintre voi ati realizat in timpul visului ca visati?big grin
Eu da. De 2 ori!

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Eo am visat ca nu ma pot trezi...straight face

9 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Eu realizez ca visez atunci cand am cosmaruri. big grin

| VacutzaRoscata a răspuns:

Si eu, aproape mereu si e fain ca poti face ce vrei in vis asa love struck

| Ingerash a răspuns:

Eu visez ceva si apoi visez iarasi ca ii povestesc prietenei mele ce am visat inainte.e aiurea

| xAvrilx a răspuns:

Pai.eu realizez abia dimineata ceea ce e aiurea. treaiesc in vis totae sentimentele[frica, tristete]

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Eu de 3 ori : o data, eram pe strada pe care se afla casa mea de la tara, si ma plimbam. Cunosc locul ala foarte bine, de aceea atunci cand am vazut o vila langa magazin si un rollercoaster in departare, am stiut ca nu poate fi real :S dar e tare, fiindca poti controla visul : daca vroiam ceva, aparea! Cate am putut face in noptile alea...

| smaty a răspuns:

Niciodata. nu am cum sa imi dau seama ca dorm. cateodata, in vis, nu sunt eu, ca pot sa ma vad

| Creionash a răspuns:

Eu pana la 9 ani imi dadeam seama la FIECARE vis...nu stiu de ce.si de atunci doar de vreo 7-8 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot de 2 ori.
... Într'unul dintre visele, ăăă, ăsta era de fapt un coşmar, mă atacau toţi dracii (la propiu!) până mi-am dat seama că visez.Am zis:
-Toţi dracii să îmi sugă pul-.
-Nu.
-Aaaa, vă opuneţi! O să vă îndes bastoane în c*r.
-Tot nu vrem.

Şi aşa dracii au rămas constipaţi permanent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am realizat.
Baa, am visat ca eram pe TPU si venea o armata de troll`i spre mine :-s. chatterbox Dupa ce s-a sfarsit visul si m-am ''trezit'' eram paralizata.