| anonim_4396 a întrebat:

Cati metri sau kilometri faceti pe noapte in pat?hee hee

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Inca doua nopti si ajung in Suedia laughing

28 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

@Roby67:Te astept cu un bufet suedez?laughingSau mai bine o sticla de sampaniebig grinSa vezi cati kilometri te alerg prin Stockholmlaughing

| Aero a răspuns:

In jur de 2 x 10 la puterea -7 km

| Roby67 a răspuns:

Deci, tu aduci mancare si sampanie si eu vin cu patul, si intr-o noapte o sa cutreieram toata Suedia (Stockholm este prea mic) laughing

| cretzufinish a răspuns:

Destui, dar ce mai conteaza atat timp cat nu sunt pe benzina mea? laughing

| Tourniquet a răspuns:

Cred ca vreo 50 de metri. Niciodata nu pot sa stau pe o parte mai mult de 5 minute! laughing

| pwp a răspuns:

Pai inainte sa adorm fac multi kilometri, dar apoi, dupa ce adorm, nu ma mai misc pana dimineata!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Niciunul.Nu alerg in pat! Metrii(sau km) ii fac de la pat la baie si retur!

| Hombre a răspuns:

Sunt aproape, pregateste-ti blana, o voi tabacii bine.

| Alice_2134 a răspuns:

La ce te referi?

| Nicoleta a răspuns:

laughing eu nu ma foiesc prea tare

| SunnyMidnight a răspuns:

Fara numarlaughing

| cerculetezburatoare a răspuns:

Inca un pic si ajung in America...si-apoi nu mai dorm laughing acolo raman

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Inca 6 nopti si ajung in Thailanda laughing.

| anOnimăăăă a răspuns:

Nu am avut cu ce sa măsOr cati m/km am parcurS laughing. Data viitoare promit sa am echipament adecvat happy.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

La cât mă foiesc eu prin pat, dau jos plapuma, pernele si cearșaful de SUB mine!

| asdD a răspuns:

Cam vreo 20 laughing

| Cubulets a răspuns:

Cred ca fac mai mult decat oricine in visele mele parcurg o groaza de metri si kilometri si ajung totdeauna unde vreau...
acasa cu micul dejun pe masa laughing

| Anileda a răspuns:

Un km credlaughing
Ma ridic sa iau telecomanda, ma pun in pat!
Ma ridic sa ma duc sa beau apa, ma pun in pat.
Ma ridic sa ma duc la baie, ma pun in pat.
Ma duc sa tip la mama ca sforaie, ma pun in pat.
Si prin pat ma mai foiesc eu happy

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Depinde, te referi cănd fac curse de alergare Blue prietenul meu imaginar? Sau cand zbier la profa de francă` şi îi zic : " Tu vacăăăă! Eu vreau nota 10! "? happy

Visez multe lucruri. laughing. Vara, când am fost în Turcia, am avut aceeaşi camera cu mama şi tata, mă rog, eram desparţiţi de un perete, şi mă duceam noaptea şi îi apăsam mamei pe nas şi zbieram : " Tii-Diiii! " laughingrolling on the floor.

Pa, pa!

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Cativa centimetrilaughing

| Brotacelu a răspuns:

rolling on the floor))))) cred ca vreo 20 de metri!?

| StefanStyle94 a răspuns:

Inconjurul lumii in 8 orelaughing(dorm iepureşte, ma tavalesc pn tot patu', mai ales daca am cu cinehappy

| Serendipity17 a răspuns:

Nu stiu... laughing am unele nopti in care ma foiesc o gramada, chiar mai mult de o ora si altele cand adorm pe loc. laughing

| rahelyta a răspuns:

Depinde daca sunt singura in pat cativa cm daca e si iubi multi...cam vreo 40 min viteza 120 km/ora daca e umed rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In multe cazuri; mai mult decat isi poate inchipui mintea umanahee hee.

| cal3star a răspuns:

Eu cred ca fac in jur de 100. Ma rasfoiesc ca un ursulet in pat, niciodata nu am stare

| scorpionG a răspuns:

Eu prind de fiecare data la bariera! crying