| Digital112 a întrebat:

Caut dusmani, Cum fac rost si unde gasesc?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba a terminat ideea, a terminat-o bine.
El se refera la faptul ca vrea niste dusmani, s-a saturat de perfectiunea asta in care vrem sa traim. Cui ii place o lume extrem de perfecta? Asta inseamna plictiseala si plictiseala e cea mai comuna boala.
Incerc doar sa zic ca el a intrebat daca esti politista pentru ca i se pare ca vrei sa alungi orice imperfectiune posibila.
Cu asta nu vreau sa zic ca am ceva cu tine, nu intelege gresit, vreau doar sa te fac sa intelegi la ce se referea el. Ti-am urmarit cateva raspunsuri si chiar am fost de acord deci nu vreau sa crezi cine stie ce!
P.S.: In cazul in care esti politista... Fara amende, am dat si eu cu parerea big grin

36 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei dușmani, dă-le bani prietenilor!
Pa, pa.

| Digital112 explică (pentru Legiuitoarea):

Esti cumva politai?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Digital112):

Bună.
Vezi că nu ai terminat ideea!
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Și tu ești o persoană din mulțime...
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si tu esti... Sau esti diferita? Eu sunt vampir, tu ce esti?
Ca sa ne cunoastem mai bine, daca vrei happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ba a terminat ideea, a terminat-o bine.
El se refera la faptul ca vrea niste dusmani, s-a saturat de perfectiunea asta in care vrem sa traim. Cui ii place o lume extrem de perfecta? Asta inseamna plictiseala si plictiseala e cea mai comuna boala.
Incerc doar sa zic ca el a intrebat daca esti politista pentru ca i se pare ca vrei sa alungi orice imperfectiune posibila.
Cu asta nu vreau sa zic ca am ceva cu tine, nu intelege gresit, vreau doar sa te fac sa intelegi la ce se referea el. Ti-am urmarit cateva raspunsuri si chiar am fost de acord deci nu vreau sa crezi cine stie ce!
P.S.: In cazul in care esti politista... Fara amende, am dat si eu cu parerea big grin

| Pricked a răspuns:

Mă ai pe mine, Digital.
Eu fac cât 99.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Nu voiai să spui 69?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

69 ăsta e ca ciuma. Până şi tu te-ai molipsit.

Bine că eu sunt imună.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Imună? Da 666?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

666 îmi place. Mă duce cu gândul la inocenţă şi puritate.

F*ck, acum mi-am dat seama: eşti posedată. Pentru exorcizări gratis, sună la 666.

| Tofu a răspuns (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Și, o să-mi răspunzi tu cumva?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Eu răspund doar pe timpul zilei; e mai mult mai sigur aşa.

| Digital112 explică (pentru Pricked):

Sper ca apreciezi ca nu mai te am la ''blocati''
si mai sper sa fim niste rai dusmani.

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Da, acum îţi pot răspunde la întrebările astea mediocre.

Dar tot nu mi-ai spus: de ce m-ai ignorat?
*plânge în hohote*
Oare ţi-am gre.*suspină*...greşit cu ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Păi noaptea cine răspunde?

| Digital112 explică (pentru anonim_4396):

Vrei tu sa fi dusmanu de noapte?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei care sunt în tura de noapte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Digital112):

Nah, eu n-am dușmani. Îs pacifistă.

| Digital112 explică (pentru Pricked):

Dusmane
de fapt, dusmanco, ce mai faci?

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Bine. Voiam să mă uit la noul episod din Game of Thrones, când văd (că) "Digital112 a comentat la răspunsul tău".
Tu ce faci? Vrei să ajungi cu întrebarea în top? Ăsta e motivul pentru care faci chat pe-aici.

| Digital112 explică (pentru Pricked):

Am observat ca intrebarile de la T/A nu mai apar in top, asa ca poti da drumu' la smeckerie.

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Măi, sensibilule, lasă shmekeria şi du-te la culcare. Măine te trezeşti devreme pentru o nouă rundă de dans.

| lpavel a răspuns:

Intra intr-un bar, ramai la usa si strigi tare : bai dobitocilor afara toata lumea ca va sparg!
-si iti faci o gramada mareeee de dusmani... laughing))) Dar inainte asigurate ca poti fugi si nu sta nimeni in calea ta! Nu de alta dar dupa 15 minute ai putea ramane fara dusmani... laughing)
Sper ca ti-am fost de folos! laughing))

| suităr a răspuns:

Pui anunț pe anunțurigârlă.ro.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Mă ofer voluntară!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Tocamai.ro sau OLX.

| Ammizzu a răspuns:

La cinema

| cateluuus a răspuns:

Beci?

| SmileyQueen a răspuns:

Pa Facebooki.winking Acolo gasesti cocalari si pitipoance de cea mai inalta calitatewinking

| AinştainIsBack a răspuns:

Ma ofer!

| Alllee a răspuns:

Pune anunt"dusmador.com" si gasesti dusmanodor(dusman am pus asa

| Emily990 a răspuns:

Cauta printre prietenismug

| SucDeMere a răspuns:

Nu e bine să ai dușmani. Cu ce rost? Mai bine trăiești în armonie. Nu trebuie să fii neapărat să fii prieten cu toată lumea, dar nu ar trebui să ai dușmani. Keep that in your mind. happy

| mateiass a răspuns:

Cauti un grup de microbisti si ii injuri

| IubescNatura a răspuns:

Poți găsi dușmani ușor. Nu trebuie decât să te împrietenești cu cineva, să îi ceri numărul de telefon (asta ca să nu pierdeți legătura), apoi să te cerți de câteva ori cu el, să-l înjuri de vreo 2-3 ori și gata! Veți fi dușmani pe vecie! :X

Întrebări recente