| Digital112 a întrebat:

Caut dusmani, Cum fac rost si unde gasesc?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba a terminat ideea, a terminat-o bine.
El se refera la faptul ca vrea niste dusmani, s-a saturat de perfectiunea asta in care vrem sa traim. Cui ii place o lume extrem de perfecta? Asta inseamna plictiseala si plictiseala e cea mai comuna boala.
Incerc doar sa zic ca el a intrebat daca esti politista pentru ca i se pare ca vrei sa alungi orice imperfectiune posibila.
Cu asta nu vreau sa zic ca am ceva cu tine, nu intelege gresit, vreau doar sa te fac sa intelegi la ce se referea el. Ti-am urmarit cateva raspunsuri si chiar am fost de acord deci nu vreau sa crezi cine stie ce!
P.S.: In cazul in care esti politista... Fara amende, am dat si eu cu parerea big grin

36 răspunsuri:
| Emily990 a răspuns:

Cauta printre prietenismug

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru Digital112):

Bună.
Vezi că nu ai terminat ideea!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Și tu ești o persoană din mulțime...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si tu esti... Sau esti diferita? Eu sunt vampir, tu ce esti?
Ca sa ne cunoastem mai bine, daca vrei happy

| Ammizzu a răspuns:

La cinema

| IubescNatura a răspuns:

Poți găsi dușmani ușor. Nu trebuie decât să te împrietenești cu cineva, să îi ceri numărul de telefon (asta ca să nu pierdeți legătura), apoi să te cerți de câteva ori cu el, să-l înjuri de vreo 2-3 ori și gata! Veți fi dușmani pe vecie! :X

Întrebări recente