| LaNaibaa a întrebat:

Ce ai face daca ati fi Presedinte pentru o zii? Cea mai haioasa primeste fundoii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aș adormi pe Connect-r.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș bate copiii.

| AikkoxD a răspuns:

Aş dormi toată ziua.

| măcheamăăăî a răspuns:

I-as obliga pe oameni sa ma voteze pentru mai tarziu.batting eyelashes

| GeosBIOS a răspuns:

As goni majoritatea romanilor din Romania si as aduce pe altii mai capabili.

| DamonsGirl a răspuns:

Hmm. As aduce toti cantaretii care imi plac in Romania, as lua banii si m-as muta in America. love struck laughing Never gonna happen. O_o

| M25M a răspuns:

As modifica legislatia constitutionala astfel incat sa fiu presedinte pana cand voi muri.

| Brâncuşi a răspuns:

Hmm...as da banii la cersetorii, si banii la azile de batrani si camine...straight face Si de restul de banii mias cumpara o bicicletabig grin.

| DyNo a răspuns:

Mi-as da un sut in fund!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

As desfiinta categoria "Trivia\Amuzante" si as infiinta categoriile "Amuzante" si "Totul despre calorifere".

| umbrax a răspuns:

M-as duce pe marte

| Vibrations a răspuns:

As face ce face orice presedinte. M-as supune la ceea ce zice nevasta-mea

| Feitan a răspuns:

As fura toti bani si as pleca pe o insula cu cine as vrea eu sa iau laughing

| Rebecca009 a răspuns:

Daca as fi pentru o zi presedinte
Tineti minte!
As lasa Romania, amanet FARA CUVINTE!
Daca as fi pentru o zi presedinte
V-as amaneta pe toti si nu v-ati prinde

| domnulgoe a răspuns (pentru Rebecca009):

De ce nu poti sa fii si tu originala? asta e din parazitii.

| Vidai7 a răspuns (pentru Rebecca009):

Forta parazitii!laughing

| LikeACandyxD a răspuns:

L-as pune pe pedobear sa se culce cu batranii big grin

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Pai l-as angaja pe connect-r, el vara nu doarme...