| Daaianna a întrebat:

Ce anume ati facut asa mai traznit, mai amuzant sau aveti de gand sa faceti?laughing tongue

Răspuns Câştigător
| Ally_8613 a răspuns:

Paii.cand eram si eu mai micuta ii luam mereu mamei pantofii cu toc si incercam si eu sa merg
... dar. din pacate. din cand in cand.(adica mai mereulaughingbig grin) faceam cunostiinta cu podeaua...laughing

ar mai fi ceva. dar nu stiu cat de amuzant e.big grin tot cand eram mica cand ma suparam,, nu conta motivul. spuneam ca nu ma mai joc.chiar si parintilor le spuneam astfel cand ma certau.

. mai sunt si altele dar nu mi le amintesc acumbig grintongue

4 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Pai cand aveam 2 ani am pus branza in olita mea lolhee hee mama facea prajituri si eu am furat branza lol laughing rolling on the floor

| allleeeee a răspuns:

Cand eram mica am mancat fasole cruda laughing.
M-a durut burta laughing.

| melissa_3397 a răspuns:

Mi-am bagat piercing in burik fara sa sty`e parintii laughing) :-d... aoleu am kondus si masina laughing) kei drept drum de tara da mna nu am permis :-J... mai multe daca le zic pe toate ma kauta politya laughing)) kius :*

| szilard45 a răspuns:

Planuiesc sa ii fac o farsa unchiului meu devil cand merg la el