| Cata7hDr a întrebat:

Ce ar fi sa povestim fiecare cate o intamplace hazlie? cea mai buna primeste funda big grin

5 răspunsuri:
| Rafaello21 a răspuns:

S-a intamplat odata, am fost cu o prietena de-a mea la magazin.Si am intrebat-o daca e proasta, si ea fix cand am terminat de spus intrebarea a stranutat.(Si se spune cand stranuti e adevarat) laughing

| Rafaello21 a răspuns:

Am fost odata cu o prietena la magazin si am intrebat-o daca e proasta.Si fix in momentul ala a stranutat.(Se spune ca cand stranuta cineva este adevarat)

| W3R4 a răspuns:

Afară ploua...am ieşit afară...am căzut în noroi.
HĂHĂHĂHĂHĂ!

| Musique a răspuns:

Ar fi o catastrofă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de o inmormantare, cum stateam noi sa asteptam popa numai ce vezi ca intra pe poarta o zapacita de femeie la vreo 60 de ani si incepe a urla:
-Aoleu Gheorgitza al meu, aoleu amantul meu, ca ce bine ne mai iubeam noi doi, se jelea baba la greu laughing se uita lumea la ea ca la felul 14 laughing s incercat careva sa-i explice sar nimic, ea ai dadea inainte cu amantul meu si ca ce bine s-au mai simtit impreuna, pana cand a venit popa si s-a luat de ea
-Baba betiva si fara minte, iesi afara de-aici ca aici a murit nea Ion, mai incolo cateva case este curtea lui Gheorghe al tau laughing) din cauza bauturii baba gresise adresa laughing cand am auzit asta eram toti pe jos de ras, nu mai tinea nimeni cont ca acolo este inmormantare laughing

Întrebări recente