| zOoZoLeee a întrebat:

Ce as putea sa fac de Revelion daca sunt sg acasa?happy

Răspuns Câştigător
| KhloeAfterDark a răspuns:

Daca ai cativa prieteni care vor avea aceeasi soarta ca so tine, cheama-i la tine acasa.
daca sunt fete, poti sa le spui sa aduca fiecare multe haine pe care poate nu le mai poarta, le rastunati pe patura si faceti schimb, le probati.Penibil e sa iei un tricou, sa zici ca-l iubesti si-l iei tu, si de fapt sa fii fost din dulapul tau laughing (experienta proprie, s-au stricat fetele de ras)
Puneti muzica de petrecere, daca nu ai descarcata, YouTube e foarte bun.
Ignorati-va prietenii care va suna sa va spuna, de ex, ca se distreaza ff bine la munte si ar fi trebuie sa veniti si voi, va strica toata distractia.
Faceti un drum pana la alimentara cea mai apropiata sa va aprovizionati cu diverse, ca apoi sa faceti o pizza uriasa si briose.
Parintii sper sa nu fie acasa happy
Daca sunt parintii, incuiati-va intr-o camera, cu laptopul sau calc-ul cu muzica, mult popcorn, chipsuri, suc si alte chestiute ce mai ai bun prin casa.

Distreaza-te! Asa sa te gaseasca 2011!

12 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Buna!
1.Pai ia popcorn, uite-te la un film tare, asculta muzica la maxim, farse la telefon.
2. Te poti inregistra cantand aiurea sau sa-ti faci niste poze stupide si apoi sa te uiti la ele/sa le asculti.[inregistrarea]. Este funny.
3.Mai bine cheama pe cineva ca nu e asa amuzant singura.straight face
4.Revelion fericit!
Wof! Wof!

| Aero a răspuns:

D-aia cereai ID-uri adineauri? Ca sa ai cu cine vorbi in noaptea de Revelion? Tztztztz...

| Aero a răspuns:

Ce e asa greu sa-mi scrii numele corect?

| pisoias a răspuns:

Mai potrivit ar fi fost sa intrebi:"Ce nu pot sa fac de revelion daca sunt singur(a) acasa?"

Răspuns utilizator avertizat
| KhloeAfterDark a răspuns:

Multumesc pentru fundita! Deci chiar te-am ajutat! happy

| andreeaemmma a răspuns:

Si eu anul trecut am fost singura acasa.Nu a fost super fain. M-am cam plictisit. dar noh.Am stat pe calculator m-am uitat la un film

| zOoZoLeee explică:

@ HarryPoter:
Frate nu am ce sa fac de revelin decat sa vb pe mess...straight face
Si da am chemat 2 bune priete pe la mine...

| diana_4229 a răspuns:

Sa dai o petrecere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai party!laughinglaughing

| CarmennnLove a răspuns:

Paai :
- sa iti iei o punga mare de popcorn si sa iei cele mai tari filme
- sa chemi totusi pe cineva pe la tine, coleg vecin/a ceva ...singur va fi naspa
- sa asculti muzica la maxim
nu stiu straight face, nu prea sunt multe de facut singur/a

| SupaRici112 a răspuns:

Mai bine ai chema niste prietenii, ati da o petrecere frumoasabig grin v-ati uita la un film frumos, la tv la vreo emisiune etc... Da singura nu cred ca te poti distra asa bine.