| Smile2BHappy a întrebat:

Ce ati face daca ati mai avea 5 minute de trait? Funda cel mai amuzant/interesant.

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

O să fac tema la matematică măcar odată.

22 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

M-as gandi ce sa fac.

| denismaria92 a răspuns:

M-as da in leagan

| Urpaniel a răspuns:

M-aş sinucide.

| reeebook a răspuns:

In primul minut - las ucide pe JB
in al 2-lea - las ucide pe presedintele Romaniei
in al 3-lea - as sparge un magazin de batoane cu ciocolata gen twix, mars...etc
in al 4-lea - mas distra putin cu o fetita laughing
si in al 5-lea - hmmm i-as face pe dusmani sa sufere?

(da stiu...sunt cam sadic xD) =]]

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Http://i.imgur.com/k2wtCcJ.gif
If you know what I mean :>

| carminaburana43 a răspuns:

Nu e amuzant, dar e adevarat ce scriu: mi-as chema copii ne-am tine toti de mina si as zice Tatal nostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș bea 5 doze de Red Bull, ăsta îți dă aripi.
E bun și Burn, dar mă tem să nu mă duc în iad.

| deeabff a răspuns:

Pai, eu in acest moment sunt cerata cu bff-ul meu deci cred ca i-as cere mii de scuze si mas distra cu ea stii si as vrea sa fie un vis, adica sa nu fiu pe moarte

| TheDifference a răspuns:

As astepta sa mor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as concentra in asa fel incat sa mai pot traii cateva minute, atatea cat imi trebuiesc sa te intalnesc, pe urma om vedea noi care mai are 5 minute de traitwinking

| 00AName00 a răspuns:

As dobori recordul la jonglat cu cele mai multe oua in flacari.

| Speed99 a răspuns:

Vroiai sa postezi ceva amuzant? okay in fine... nu as face nimic. Ce poti face in 5 minute?! straight face

| ady123 a răspuns:

La 4:58 mas arunca de pe cel mai inalt bloc din zona

| arimicuta22 a răspuns:

As asculta I m sexy and Iknow it!

| drogh a răspuns:

M-aş duce să-mi comand o colivă şi tot ce-mi mai trebuie pentru o minipomană de 5 minute.

| Yoyoioana a răspuns:

...mm dragoste! happy

| Klaryssa a răspuns:

As lua vreo 3 cofrage cu oua si le-as sparge in cap la profesorii care nu ma suporta.dupa...hhhmmm...as merge la Larisa, am lua telefonul, am suna cu nr ascuns si am rade de fraieri (cum facem de obicei)

| Crucified a răspuns:

Tu crezi că am timp să fac ceva ce mult îmi doresc? big grin

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Îmi indeplinesc toate visele, pe care nu le-am reuşit, nu fac vreo tămpenie, că daca murim in 5 minute! Zic toate secretele mele, mă duc sa îmi revad prieteni, rudele. Le zic tot adevarul de bine si rau. Si dupa fac tot ce vreau tot ce mi-am dorit!

| Chαяtreux a răspuns:

Aş bea apă, să nu mor de sete

| RoseAndBiia a răspuns:

M-as c*ca, pentru ultima data!