| Aleexutza_4655 a întrebat:

Ce ati face daca pentru o zi ati fi Justin Gayber?

Răspuns Câştigător
| FuNNkY24 a răspuns:

Cred ca am facut asta intr-un comic...

http://i.imgur.com/OOkbL.png

8 răspunsuri:
| Aleexutza_4655 explică:

Cel mai amuzant raspuns are funda+votbig grin

| AliceInMordor a răspuns:

M-as sinucide

| AndreiLOOL a răspuns:

As lua toate armele din lume si l-as ataca cu ak-47 as da cu bazooooooka in el si l-as calca cu un tank i-as lega un munte de picior si l-as arunca in pacific sa-l manance rechinii care vor avea pusi pe ei bombe. Apoi as expedia toata lumea pe altra planeta, intr-o cutie mare de carton. L-as lasa pe Gayber sa putrezeasca.Cand ajungem pe planeta aia arunc in aer sistemul solar ca sa fiu sigur ca am scapat de el!

| kosmyn98 a răspuns:

M-as sinucide si dupa aia m-as omoribig grin

| deea07 a răspuns:

MI-as da foc si odata cu mine as lua-o si pe gingasa mea iubita Selena Gomez:Xlaughing

| SociallyDepressed a răspuns:

As face infarct cand m-as uita in oglinda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As disparea din viata publica si as lasa pe altu care are talent la muzica si unu care nu canta "manele". Bafta

| Ataaaat a răspuns:

Bai ce fraieri sunteti. As face un testament, in care mi'as lasa toate bunurile/banii tatalui meu/fratelui meu/mamei mele din viata normala. Apoi m'as sinucide. Funda?