| colybeatrice a întrebat:

Ce ati visat azi?laughingFUNDA pentru cel mai interesant vis si cel mai amuzant

Răspuns Câştigător
| lipitoOarea a răspuns:

Am visat ca fugeam de un pinguin. Dar nici macar nu eram la Polul Nord, eram pe plaja la mare. Pinguinul venea dupa mine sa-mi dea o sticla de cola pe gratis si eu fugeam ca nebuna.

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Azi am visat că trebuia să dezgrop morții din cimitirstraight face

| Criiiiiiiis a răspuns:

Am visat ca l-am nascut pe Jhonny Bravo.

| Bujîe a răspuns:

Negru .

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Am visat ca o cautam pe persoana iubita sigh (o anume persoana) si ea ma ignora plecand cu cea pe care banuiesc ca o iubeste iar eu am ramas plangand in siroaie de lacrimi, si m-am trezit plangand sigh this is it, era real

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Deci un vis straniulaughingam visat ca ma sarutam cu Justin Bieber. weaaaaaaaaaaaaaaaaaac!

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Am visat ca faceam plaja la o scoala veche si dintr-o data s-a facut iarna. si un tip din lacul de langa scoala parasita facea laba. mama si cand l-am vazut. Venea spre mine al draq si face,, O VREI?'' si eu incep sa fug. Noi avem acolo un Caine magar si toti pe ea o fvvteau. M-am intalnit cu @pissycutzza si ea sare pe mine. si peste vreo 5 min ajung acasa ma bag in pat. si ma uit in oglinda. M-a tuns fratimiu cheala! Am tipat si apoi m-am trezit big grin

| Dannalc a răspuns:

Nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat ca m-am casatorit cu prietenul meu la palatu ala Palatul Buckingham si katie era servitoartelaughing si am avut un copil care semana perfect cu Mac din CSI:new york si copilul a crescut si peste 16 ani a venit Uzzi si a spus ca e copilu lui apoi am luat bataie de la sotu meu pe care la batut uzzi dupa aceia iar copilu a facut un test ADN si era copilu sotului meu si apoi eu ia-m spus ''vezi ba boule? mai invenitit degeaba tu-s croaziera mati'' si uzzi nu stiu unde a disparut (recunosc mi-ar fi placut sa fie copilu lui uzzi):-p

| terminallyCapricious a răspuns:

Asera am visat ca se casatoreau 2 bune colege (intre ele! lol)

| Elisa512 a răspuns:

M-am visat pe mine in timp ce visam in ora de mate