| Comy a răspuns:

Si suntem mandri de asta

10 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Suntem pe einşpe mii de site-uri credemă laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Cât adevăr spune...
Bine că trebuie să-l ducă și pe el un pic căpățâna că nu toate întrebările trebuie să le ia în serios.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Stai! Nu ma lasa paparazzi sa trec.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu contest adevărul celor spuse pe blog,mi s-ar părea însă normal ca cel fără prihană să ridice primul piatra..."Mi se pare ireal cum pot fi unele persoane atat de anagramate si de inculte","dar inca continui" spune respectivul.O cacofonie de toată frumuseţea plus o greşeală,comună de altfel-anagramat se spune despre un cuvânt căruia i s-au inversat literele formând astfel un cuvânt nou(pitic-tipic de exemplu),agramat este cel care face greşeli de limbă,gramatică,ortografie.Dac-o luăm aşa, s-ar încadra şi el în rubrica asta, nu?

| Dumnezău a răspuns:

Hai ma ca suntem deja vedete de tabloid, tu fataaa laughing

| Loveis4free a răspuns:

Pot sa pun pariu ca toate intrebarile sunt luate de la dragoste si sex

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Până şi Gaystin moare de invidiesmug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă ei ar fi superiori...hai să ne lase-n pace. Toți avem defecte.

| 997Redas a răspuns:

Mi-as dori sa nu fim asa de "celebri"...

| Izabella90 a răspuns:

Am citit si eu parerea tinerei si cred ca este o copila frustrata care incearca sa para prin intermediul internetului o persoana diferita care este situata deasupra tuturor. Trebuie insa sa recunosc ca are dreptate cand spune "Am realizat de mult timp ca romanii sunt din ce in ce mai inculti si ca noile generatii sunt absolut distruse dar inca continui sa ma minunez in fiecare zi de lipsa dureroasa de neuroni a concetatenilor"; ea este unul dintre exemplelele cele mai bune ca generatiile tinere au un intelect ceva mai scazut.

Întrebări recente