| thealchemist a întrebat:

Ce credeti despre aceste metode de indepartare a spiritelor rele?

http://www.paranormalhaze.com/best-ways-to-get-rid-of-an -evil-spirit/

4 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

Cand vorbesti despre spirete rele, in conceptie Crestina, vorbesti despre diavol. Undeva prin Biblie se spune ca diavolii pot fi alungati prin post si rugaciune.winking

| StiCS a răspuns:

Nu stiu, sincer cred ca e o mare, fara suparare!

| littleangel_1397 a răspuns:

Unele din cele de pe site-ul pe care l'ai dat mi se par prostesti(cum ar fi sareaclown

| littleangel_1397 a răspuns:

Oops am incurcat intrebarile
ce vroiam sa spun aici:
Unele din cele de pe site-ul pe care l'ai dat mi se par prostesti(cum ar fi sareaclown