| Wonderland a întrebat:

Ce credeti despre faptul ca desi Trivia/Amuzante este una dintre cele mai accesate categorii totusi sunt alte categorii care au mult mai multe intrebari si totusi nu sunt la fel de populare?

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Păi aici sunt utilizatori care nu iau în considerare vorbele inutile ale altora,sunt utilizatori interesanţi,haioşi care ţine mulţi alţi utilizatori departe de celelalte categorii...
Mie categoria asta mi se pare cea mai interesantă... şi amuzantă, subscriu din nume.
Ah ce naiba, mă faci să par intelectuală x_X
Aici sunt mulţi care au poftă de viaţă

3 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Noi suntem mai cul

| Musique a răspuns:

Aici sunt toti cei normali, dincolo-retardati

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pa T/A intri atunci cand vrei sa te binedispui...si de multe ori ai nevoie de.o „pastila" de ras.dar sunt multe persoane care caut ajutor,informatii in legatura cu dragostea si sexul, despre adolescenti, etc. de asta sunt mai multe intrebari acolo.dar pe t/a este toata „actiunea"laughing