| Summer5505 a întrebat:

Ce credeti despre Nicki Minaj?
Uni spun ca o imita pe Lady Gaga. Da' nu cred. Pentru ca Gaga e ciudata-infricosatoare, iar Nicki e ciudata-amuzanta.

P. S. sper ca am nimerit categoria

6 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

P.S. Nu, n-ai nimerit-o.

| Summer5505 explică:

@TuristulVirtualDebusolat
Asa e... cine nu o imita pe Gaga? Si e chiar pacat de Beyonce pentru ca ea e un adevarat talent. Nici nu vad de ce e asa celebra Gaga!

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Întradevăr, Nicki Minaj mi se pare simpatică, nu precum GaGa. Aia de bagă în sperieţ ori te scrârbeşte/face să vomiţi.

| HoneyCocaine a răspuns:

Pai, ininte ca Nicki sa nu-si scoata alcum nu o stia "o lume intreaga" numai "hood niggas" laughing.
Cand facea mixtape-uri era pur si simplu unica si geniala.
Si acum este la fel dar si-a schimbat foate mult stilul de a canta.

Sa revin la intrebare : Nicki nu o imita pe Gaga, parerea mea.S-a "reinventat" smug

| NickiMinaj a răspuns:

Mie-mi place, n-are nicio treaba cu gaga.

| foca_3903 a răspuns:

Nicki Minaj cine e si asta fratioare de unde le mai scoateti... offf lady gogu asta e nascatoare de retardate...