| Michaela89 a întrebat:

Ce credeti despre presedintele Basescu? Funda cel mai tare raspuns!

Răspuns Câştigător
| infires a răspuns:

Pentru ca el nu a devenit presedinte pentru ca isi iubea tara,ci pentru ca vrea sa devina superiorul lui Ceausescu.Dar parerea me este ca niciodata nu il va intrece,oricat s-ar stradui.
El isi vrea PROPIUL bine, nu al intregi tari, el se gandeste doar la el.Ganditiva pe vremuri cat avea salar un presedinte roman.Pai acum Basescu are triplu.Si asta doar pentru ca taie salariile, pensiile, alocatiile...

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Imi place doar chelia lui, e mai stralucitoare ca oglinda si soarele la un loc.

| DaVà a răspuns:

Mi-am deschis frizerie.

| PotcaPădurii a răspuns:

*trian basescu, cantan un cantec marinaresc*
Sh*t am condus Romanica aka frunza aia verde sau Titanic drept intr-un ice-berg. Ma duc sa salveza ceva(de baut) si ma salvez imediat(ceilalti nu sunt importanti)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu cred ca iar sta mai bine cu peruca tongue Si ochelari de soare ca se uita cam chash

| αηηα a răspuns:

Basescu e presedinte?!
Si atunci Obama ce mai e?!
*dezamagita*

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pare o copie Justin Bieber.

| Bloody7777 a răspuns:

Eu cred ca este un om foarte inteligent fraierind o tara intreaga...el a stiut mereu ce face pentru ane fraieri pe toti
dar sincer cei ma cu chelia aia la el e claun? sau cu ochii aia care sunt intorsi intr-o cparte cred ca porecla mea pentru el este ochitorulrolling on the floor) te rog fundita am nevoie :X mersi anticipat

| TeChişÎnFreză a răspuns:

E un gaozar!

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Cineeethinking aaaaaa.Chiorul ala...M-am prins.Poi e un om care cred ca are ceva in cur de trage tara in jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e un om ce isi uraste poporul, un om fara mila care ne umileste si isi bate joc de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pupincurist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aţi dorit să scrieţi: BĂşinĂ