| AiLăvMi a întrebat:

Ce culoare au bucile mele?

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Rosii.Te-au batut ai tai folosind cureaua?

| Kazimir a răspuns:

Verzi ca sunt umede si au crescut muschi pe ele :X

| Puţifer a răspuns:

După căcatul care îţi iese din anus, căcăni.

| blueangel99 a răspuns:

Sunt străvezii, dragă.
Aşa cred...
Mai bine, hai, mai încolo.
*se duc mai încolo*
Hai, să văd, fără ruşine
Dap. Străvezii e răspunsul.
Ce mai aştepţi? Nu vezi că au venit ceilalţi? Sus nădragii! -_-

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

*ii da jos chilotii lui AiLavMi*
Pai pe buca stanga esti roz(normal, dupa ce-am dat cu biciul).pe cealalalta esti gri(dupa ce ne-am frecat cu frisca *hurr*) si mai e ceva...intre esti? maro? a stai, e ciocolata aia pe care ne-am frecat buzitele...cum ti-a ajuns acolo? D:

| NumePublicAnonim a răspuns:

Culoarea pielii.
pe o buca e capul lui Basescu iar pe cealalta e capul lui Bieber. laughing)

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

*Cough* attention whore.

| Downfall a răspuns:

Dacă le arăţi poate o să ştiu smug

| Cristianne a răspuns:

Pun rămășag pe albastru marin.^^

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Sincer nu cred ca as vrea sa iti vad tie popo-ul ...cine stie ce vad in el :-s

| epurel a răspuns:

Tu ai buci?

| Roxxette a răspuns:

De culoare Roz thinking

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Paaaaaaaaaaaaaaaaai...roz de ra bataita, maro de la *** siii...asta ce mai e? heeeeeeeeeeeeeeei a cui e limba asta de aici? skittles, a ta cumva de zici ca te-ai jucat cu eawinking?