| HepiBăluuns a întrebat:

Ce desene/posturi/seriale/emisiuni va enerveaza?

Răspuns Câştigător
| JustLikeMe a răspuns:

Desene-alea de bebei
posturi-disney chanel minimax acasa
seriale -unu cu chineji de pe tvr1
emisiuni- teleshopingurile

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ma enerveaza:
Desen - Hannah Banana, Nini
Post - Realitatea tv. uneori.
Seriale - Greu de zis...cred ca iubire si onoare pentru ca mama se uita la el si nu pot sa ma joc Monopoly phbbbbt rolling on the floor
Emisiuni - Ora de foc de pe Realitatea tv

| girl99as_7693 a răspuns:

Cronica Carcotasilor si desenele cu personaje urate pentru copii mici

| crissmay a răspuns:

Desene:Bakugan de Cartoon Network(o tampenie), Aaron Stone ( de la Disney Channel)
Emisiuni:Marele castigator(a1).
Posturi:Animax(incepe de la 20:00 pe minimax)
Si toate desenele anime. ma enerveaza!

Apache
| Apache a răspuns:

Desene : aproape toate de pe disney ( in special hana montana ) -curva penala
seriale: dr who pe animax! aia au bugetul cat am eu alocatia, plus next top model! ...etc
emisiuni : Toate de pe otv!
posturi : otv!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Desene : bannanah si alea de pe minimax si mikey mouse
posturi : realitatea tv, mereu politica, mooor
seriale : o sa ma duc la ala de jos sa coppy ceva
emisiuni : nu stiu pentru ca din cauza lu sora mea mai mica si fratemiu mai mare nu prea apuc sa stau pe la tv

| FARAnume_4362 a răspuns:

Toate

| SmileyFace_2859 a răspuns:

Fratee nimeni nu a zis de OTV?!?!?!?! :O:O mha pana la urma au gasit'o pe elodia? smugsmug

| foreverANDaDAY a răspuns:

@justsmile a zis @Apache de OTV

| JustMeBăi a răspuns:

@Apache

Poate zici acum că nu-ţi place Next Top Model, da' te prind eu joi salivând la Lucia.