| Riot a întrebat:

Ce diferenta exista intre prostituate si femeile care au relatii pentru interese materiale?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Diferenta este ca prostituatele fac asta ca pe o meserie castigandusi existenta iar celelalte sunt curve cu adevarat.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Si unele si altele o fac pentru interese materiale. Diferenta este ca unele o fac uneori pe bani mai putini cu mai multi barbati, iar altele gasesc cate unul mai generos!

| User a răspuns:

Prostituatele se f** cu toti nespalatii pentru 5 lei. Celelalte doar cu bogotani gen Irinel Columbeanu.

| Fifylici a răspuns:

Nu exista nicio diferenta in afara de scop.

| ioana_6047 a răspuns:

Pai... daca te referi la PROSTITUATE si atat, o fac si pe 5 lei...insa nu este diferenta intre prostituate de lux si femei care au rel pentru interese materiale, pentru ca AU PRETENTII SI SUNT SCUMPElaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o asemanare mare.sant preacurve. cele casatorite care calca pe langa drum, sunt curve.si mai sunt celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ambele categorii o fac pentru bani dar sa nu uitam ca din prima categorie unele sunt fortate iar altele din placere, pe cele din categoria a doua le numesc curve, sa nu uitam ca sunt si barbati care fac asa ceva