| asdffghjjkl a întrebat:

Ce e Tanta cu Costel, daca soacra mamei Tantei este mama lui Costel?

Răspuns Câştigător
| мαria a răspuns:

Tata si fiica

22 răspunsuri:
| User a răspuns:

M-ai aburit rau de tot...

| Sparkzz a răspuns:

Unchi... cel putin asa cred laughing daca n-am zis bine astept sa vad care era raspunsu corectbig grin

| asdffghjjkl explică:

@MORMAILA', daca e la trecut se spune "a intrat", iar daca e in prezent "intra". Acum raspunde si tu la intrebarea mea.

| vladutz00 a răspuns:

Soti

| SweetCandy a răspuns:

Unchi

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Costel este ori unchiul, ori chiar tatăl Tanţei, dacă acesta nu mai are fraţi.

| darrio2007 a răspuns:

Sot si sotie.

| madalicious a răspuns:

M-ai aburit rau de tot. Dar pana la urma CRED am priceput. Sunt rude, deci Costel este tatal Tantei? :-s

| KlaudyaAddha a răspuns:

M-ai aburit rau! Pai nu stiu, unchi sau sot si sotie. Sau...alt raspuns. Abia astept sa vad care era raspunsul corect big grin

| Meluma a răspuns:

Costel e casatorit cu mama Tantei! Deci Tanta e fiica lui Costel! Corect? kiss
fundita pls!

| camelia1812 a răspuns:

Pai tata si fiica happy

| LoLo a răspuns:

Buna

sunt tata si fiica happy

| camelia1812 a răspuns:

Tata :costel
fiica :tanta

laughing

| Barajag a răspuns:

Sunt soti, scurt si la obiectbig grin

| JeSa a răspuns:

R: Tata şi fiica:P

Apropos;) această întrebare a mai fost pusă:)

http://www.tpu.ro/......ui-costel/

| Shift a răspuns:

Pai poate fi tata sau unchi. big grin
Fiindca „soacra mamei Tantei" este mama sotului mamei Tantei. laughing Incurcat, stiu. laughing Adica „soacra mamei Tantei" este mama lui Costel si in acelasi timp soacra mamei Tantei. Deci Costel ori e tatal Tentei, ori unchiul ei [fratele lui Costel fiind tatal Tantei. ]
Deci sunt doua solutii. big grin

| cretzufinish a răspuns:

Costel e tacsu Tantei big grin

| camelia1812 a răspuns:

Deci...care e raspunsul corect?big grin

| ☺♥Love♥☺ a răspuns:

Tata si fiica! Te rog fundita daca te-am ajutat ca nu am multe!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Tata si fica.

| maria933 a răspuns:

Bunica Tantei este mama lui Costel. Tata si fiica.:d

| maggo7 a răspuns:

Tata si fiica