| CossMii a întrebat:

Ce este odata intr-un minut, de doua ori intr-un moment, dar niciodata intr-o o suta de ani? Dau >funda:

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe la colțuri se spune că este vorba de litera"m"!
Pa, pa.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Litera m?

| Kazimir a răspuns:

Sexul

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu ca e in trend,dar:o fi tuica, o fi vin, o fi pipi de rechin...sau scurgeri de neuroni

| PotcaPădurii a răspuns:

Litera m

neluL
| neluL a răspuns:

Litera M!

| AcidCuSange a răspuns:

Hmmm...Intrebarea talaughing [glumesc] Litera M

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Odata intr-un minut minut apar eu, de doua ori intr-un moment tot eu, nicioadata intr-o suta de ani tot eu!

http://i.imgur.com/kxylI.png

Glumesc, litera M!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu prea mi-a iesit desenu ma grabeam de mi-a luat doar un minut si am fost doar eu in fata pc, deci concluzia?

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Litera m

| RiRihXd a răspuns:

Litera "m", cap de banana(nu fac asata pentru funda, fac asta ca sa ajut un copil nedezvoltat)
*ii curge o lacrima*
Pentru patrie!
*apare un stickman cu un steag in mana si capul plecat*

Întrebări recente