Apache
| Apache a întrebat:

*ce face batranetea din om...*
http://www.libertatea.ro/......29897.html

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

I-a zis Gaystin ca il iubeste si saracu si-a facut sperante

| Bya132 a răspuns:

Mie una îmi e milă de săracu' bătrânel straight face

ăăăâââ @JustinBieberFanForever mă infectează! Pe ăla (aia) de ce nu o (îl) raportați?

| NOBODY a răspuns:

E soțul lui bieber

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Al naibii comunist laughing ( sa moara biberon ) biberon asta face oameni gay

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

De fapt cand nu stia de JB avea 14 ani JB-neala imbatraneste

| Deny1333 a răspuns:

Deja omul nu mai are creier. ce să-i ceri?!

| 3rdWW a răspuns:

O fi vreun traficant de prostituate si incearca sa o ademeneasca pe Bibar.
Iti dai seama cati bani face daca o scoate la produs?

| pwp a răspuns:

Mos handicapat!

| Crisis a răspuns:

Dupa concertul lui Bieber in Madrid, de unde era tataie ala:
-Pss, baiatu'! Pss, Justin! Am niste acadele cu mine, daca esti cuminte si nu tipi cand te bag in masina ti-o dau pe aia mai mare.smug
-Nene, eu sunt lesbiana!
Fail.

| Nimic00 a răspuns:

Omu` când îmbătrâneşte. uneori se tâmpeşte. Alţii îmbătrânesc devreme, alţii târziu, alţii niciodată. La el s-a întâmplat mai tărziu, dar s-a întâmplat.

| DeyuXd a răspuns:

P Asta la pus nepotsu sa se imbrace asastraight face
sau nepoat'sastraight face
sincer cred ca asta nu stie decat melodia babystraight face
sau poate ca dupa ce a auzit.o i sa dereglat ceva la capthinking
altfel nu-mi explicstraight face

| JustinBieberFanForever a răspuns:

Oricine in iubeste pe justin,vedeti? mai tare ce oricine justin, ca parizarii si gutzanii vostri, voi tratiti in lumea tziganilor.

Întrebări recente