| Serena1993 a întrebat:

Ce face omul-de-zapada vara?
laughingrolling on the floor
am ras incontinu de chestia asta.
funnylaughing

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Dacă la asta te referi, nu cred c-o să mai mănânc îngheţată de acum încolo: http://motruinfo.ro/funny/ce-face-omul-de-zapada-vara/.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hahahahaha rolling on the floor) rolling on the floor rolling on the floor ...si eu tocmai mancam o inghetata! rolling on the floor

| Cσσкiє a răspuns:

Merci pentru fundă. Deci are probleme cu burta într-una, nu se mai opreşte! Şi nici hârtie igienică n-are... Urât!

| AshuraElric a răspuns:

Se topeste de dorul ierniirolling on the floorsau...transpira,isi da jos fularulrolling on the floor...de unde sa stim ce face omul de zapada vara daca nu-l gasimlaughing

| Laurici :x a răspuns:

Pai... se bronzeaza si el la bec thinking

| doar.pt.voi. a răspuns:

Se topestelaughing

| Simona a răspuns:

Nu mai mananc inghetata de acum...sad

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Face kaka intr'unalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta : http://lh4.ggpht.com/......age001.gif :))

Întrebări recente