| Raluca_2845 a întrebat:

Ce faceti, dormiti? Daca da, de ce? Daca nu, nu va treziti sa-mi dati raspunsul:*

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu m-am trezit acum 30 de minute fara sens. Si nu mai am somn. Zilele trecute am fost obligat sa ma trezesc la ora asta si injuram in toate felurile ca nu mai pot dormi. Acum, m-am trezit degeaba si nu mai am somn. What the fuck.si nici n-am ce face.happy

| JeSa a răspuns:

Buna!, nu ma lasa iubitul sa dorm!, Pa, pa!winking tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Neata!kiss
Eu de abia acum m-am trezit happy

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Si eu sunt prezenta big grin...nu am putu dormi deloc straight face ganduri ce ma apasa straight face tongue... dar sa vezi ce somn o sa ma apese azi la munca rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor presimt laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@flav iesi si fa putina miscare tongue happy. O sa te simti mult mai bine dispus happy... dar acum cat este aerul mai "curat " happy

O zi minunata tuturor! happy

| Kidu a răspuns:

Acum 6 ore cand ai trimis tu intrebarea, cu siguranta dormeam, si inca bine.hee hee
Acum ma uit la tv.happy
tu ce faci?

| deleuandrei a răspuns:

Eu nu dorm este ora 3:23 laughing

| Viviluka a răspuns:

Nu nu nu dorm este ora 11:38 amiaaza cum sa dorm ca am scoala tongue kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Hei, ce faci?
Pa, pa.

| Raluca_2845 explică:

Hey! Neatahappy Eu acum m-am trezithappy Sa-mi fie rusineeeeeeeeeeeelaughing)