| spad3r a întrebat:

Ce faceti preteni mei de pe TPU?

vreau sa rad, niste bancuri stie kreve? funda cel mai bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`ti suntem prieteni

2 răspunsuri:
| CrazySunshine a răspuns:

Bine rade : Un barbat merge la spital cu un cutit infipt in spate. E aproape de ora 7
- Buna ziua, domnule doctor! Va rog scoateti-mi cutitul asta din spate
- da numa acum ai putut sa vii cand se termina programul?! Iesi afara!
-Si ma lasati asa?
Doctorul scoate cutitul din spate si il infige in ochi.
- Na acum du-te la oftalmolog ca el are program pana la ora 8.

2. Doi hoti trebuie sa sara 100 de garduri ca sa ajunga la o casa bogata pe care sa o sefuiasca. Sar 10.
- hai sa mai sarim 10
mai sar 10
-inca 10
o sarit 20
- inca 10
-inca 10
- sti am obosit hai sa mergem inapoi

3. Ionica si Vasile se plimba linistiti.
Vasile intreaba:
-E adevarat ca pe soacra-ta a muscat-o un sarpe?
-Adevarat!
-Si a murit?
-Da sarpele...

4. Ionica merge intr-un magazin de palarii.
-As dori o palarie pentru soacra-mea!
-ce cap are soacra dumneavoastra?
-Urat.

| Ĺöļļy_8212 a răspuns:

Intr-un sat unguresc din Ardeal, vine un fotograf nou, cam fara experienta, care incadra aiurea pozele si de cele mai multe ori la portrete, oamenilor nici nu li se vedeau ochii. Satul fiind micut, i s-a dus repede vestea. Intr-o zi, vin la el doua femei, mama si fiica, ce voiau sa faca niste portrete pentru trimis la neamurile din Ungaria Femeia mai in varsta zice: - Bune ziua, domnu' foto! Venit noi la dumnevostre se foteti la noi! Acuma, pe mine foteti in fund si pe fata in píciore! Da' stiti ce rughem la dumnevostre, domnu' foto?! Foteti la noi ase, de se ne iese ochii, bine? funda? rolling on the floor