| TheMechanix a întrebat:

Ce faci cand Mosul nu-ti aduce ce ti-ai dorit?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Îmi caut alt moș.

21 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Stau cu kalashnikovul pe balcon si astept sa-i ciuruiesc toti renii, apoi pe el.

| Sconcsiş a răspuns:

Mă cac pe el.

| MâţulMov a răspuns:

straight face il astept dupa colt cu un cutit de jucarie...

| Lisa a răspuns:

Stiu ca e dni cauza lui Ghost Rider...

gata cu dildaul.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu s-ar intampla asa ceva

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ii sparg capu.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Doar sa indrasneasca

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mosul nu existastraight face
duuuh
doar iepurasulstraight face

| TheScamy a răspuns:

Pai cand cineva nu-mi da ce vreau,de obicei fac asa:
Ma dau cu capu de tavan,ma dau cu sania pe acoperis in curu' gol, iau ghiozdanu cu cartile in el si il pun pe foc, si ma uit la el cum arde si fac mutra asta http://myfacewhen.com/226/.Dupa aia ma duc la baie sa iau pasta de dinti si il manjesc pe fata pe fratele meu:7Asa,si dupa deschid toate geamurile de la camere si dau cu petarde(daca e noaptea dau cu artificii)Ma imbrac in instalatia de brad si imi pun globurile pe degete:)Si dupa aia ies pe scaara cu telefonul lu bunicamea si incept sa urlu pe melodia lu Hannah Montana,aia unde se bate cu perne.Bun, dupa aia ma dau cu crema pe tot corpul si ma imbrac bine sa nu-mi fie frig, si ma duc afara si incep sa am dau pe sosea sa alunec in jos.Asa,si ce mai fac?! Sar in pat, dansez balet cu sacu de faina deschis, ma spal cu mucegai pe cap.Si atat:D Hi, hi;;)

| Lightning1997 a răspuns:

happyii spun ca ii fur craciunita si te asigur ca nu mai comita greseala asta.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai sa stii ca m-am gandit si la varianta asta, si am fost precauta, mi-am mai tras un mosuletdevil
nu e supare daca nu vine, binme ca sunt sanatoasa cat de cat, si fam este alaturi de mine, in rest, cadourile nu au valoare daca fam nu e unita si nu ai sanatate.nu?
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi si multa sanatatehappy

| Niros19 a răspuns:

Ma arunc pe geam

| Miina a răspuns:

In niciun caz nu-i voi da antidotul otravei din paharul cu lapte!devil

| AndreeaLove10 a răspuns:

Eu dupa mine las da dra** si l-as impusca!

| maria4567 a răspuns (pentru AndreeaLove10):

Bine zici andreea, ok esti prferata mea

| AndreeaLove10 a răspuns (pentru maria4567):

Multumesc.

| epurel a răspuns:

LAbă tristă.

| ajutorul3000 a răspuns:

Am cerut anul asta ceva mai scump.Sunt 2 Variante:
1. Daca nu primesc ce vreau inseamna ca parintii mei n-au avut bani(atunci mosu nu exista)
2.Ma incui in camera(stau la etaj devil )

| VilcuDarius a răspuns:

Iau a bazooka si merg dupa el sa fac dreptate.si daca nu reusesc merg mai departe la boc

| maria4567 a răspuns:

Coliegii mei au facut o poezie despre mosul sper ca o sati placa
mosule daca la anul mai vi
eu te bag in **** matii
si ma cac pe jucarii